Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet( 3dbot) mind a 3 erős pozitív volt. Csak ma kellett volna megjonnie, de ma is csináltam egyet délután és az is eléggé erős volt. Voltam dokinál is de nem látott semmit.?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy nincs petezsak csak a nyalkahartyam van megvastagodva és a méhem növekszik. Jovoheten kell vissza mennem uh.ra. Szerintetek ez mit jelent? Mert szó szerint semmit nem mondott az orvos. Szerintetek ez már a terhességi folyamat lenne??

2023. máj. 26. 21:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi a túrónak kellett volna látszódni, amikor még nem is késik?🤦🏽‍♀️ Egyáltalán, minek mentél ilyen korán orvoshoz?
2023. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem volna a helyedbe sehova. Túlidegeskeded, ebből még bármi lehet. Ha terhes vagy is a 7-8 hetig nem érdemes menni, merg szívhang nincs korábban és csak aggódni fogsz. Az hogy mi nem tudjuk mi se megmondani, nem latunk beléd. Megmarad nem marad, majd a természet eldönti, várakozz türelemmel és ne stresszelj. Ha csak nem vagy veszélyeztetett, mert mar sok vetélésed volt, vagy betegséged van, akkor feleslegesen mész orvoshoz még!
2023. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Butaság volt ilyen korán orvoshoz menni. Még kb 3 h~t, mire értelme lesz
2023. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesnél korábban semmi értelme orvoshoz menni, csak ha erősen görcsölsz, vérzel. A prosztatarák fals pozitívat adhat terhességi tesztre, ha szerinted nálad ez nem áll fenn, akkor elindult valami, és kb 70%, hogy baba fog belőle születni (statisztika alapján). Ennél többet csak az idő fog mondani.
2023. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Produkáltam olyan tüneteket ami eléggé aggasztott... Tehát megcsináltam... Tudom butasag volt elmenni ilyen korán, de az lenne a kérdésem hogy esetleg volt e már valaki úgy hogy elment uhra és csak a vastag nyálkahártyat és a nagy mehet látták de idővel elobujt e a petezsak...
2023. máj. 26. 21:15
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így van, aki 4 hét 0naposan orvoshoz megy, csak a többség nem megy, mert minek menne?
2023. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Egy teljesen egészséges terhesség így néz ki 4 hetesen. És egy olyan is, ami 6 hetesen elhal.
2023. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Első "terhességem" nagyon félek. Nem tudom mit hogyan tegyek.

2 éve várok rá...

2023. máj. 26. 21:19
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs erős görcsöd vagy vérzésed, semmit nem kell tenned még pár hétig. Sőt, ezt se kellett volna. Minden vizsgálat jár bizonyos fertőzésveszéllyel, a legnagyobb gondossággal mellett is, ezt orvos mondta. Szóval attól nem fog jobban megmaradni, hogy 0 napos terhesen nézegetteted a semmit. Azért az elmúlt 2évben lett volna időd utánajárni, mikor érdemes orvoshoz menni.

#6

2023. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszod.

De azért ne kontalkodj bele legyszives az én két éves kinszenvedesembe! Nem tudod mit éltem át!! Egy tanácsot vártam nem kritikát....

2023. máj. 26. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!