Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ugye nem terhesség? Annál...

Ez ugye nem terhesség? Annál tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

3. napja barna folyásom van (1x, együttlét után rózsaszínes volt). Napi pár pontocska.


A barnázás a várható menstruáció előtt 6 nappal kezdődött.


Babát szeretnénk, így biztosan jól időzítettük az együttléteket, peteérésem is volt, mert éreztem és digitális tesztet is használtam.


Biztos vagyok benne, hogy meg fog jönni, mert érzem a tüneteit egy kicsit és a barnázás kezdete után negatívat teszteltem. Előző hónapban is hiába volt jókor peteérésem, 5 nappal előbb jött meg, de akkor normálisan.


Valakinek volt terhesség alatt ilyen tünete?



2023. máj. 29. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 nappal előbb jött meg, akkor nem olyankor volt peteérésed mikor te gondoltad. A peteérés és a menstruáció közt eltelt napok száma minden ciklusban pontosan megegyezik (szinte napra pontosan). Korábban lehet peteérés, de ez az eset nem lehet ha a hormonok rendben vannak. Ez amúgy lehet hormongond, amit leírsz, normál esetben nem barnaznál napokkal mensi előtt.
2023. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló írja.

illetve én még annyit tennék hozzá, hogy a menszesz előtt FELESLEGES tesztelni.

És még annyit, hogy én kb 1 évig LH teszteltem, mindig volt pozitív tesztem,és abban az utolsó hónapban lettem terhes amikor nem volt pozitív az LH teszt, ott én már a 20. napnál el is engedtem a dolgot.

És "mindjárt megjön " érzésem a szülésig volt,minden hónapban!


Szerintem nem vagy terhes, hormongondod van,menj dokihoz.

2023. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is hormongond, mert nagyon-nagyon erősen stresszeltem az elmúlt 2 hónapban. Azt olvastam a stressz közvetetten lecsökkentheti a progreszteron szintjét, szóval még adok egy ciklust lehiggadni magamnak, aztán irány a doki.
2023. máj. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!