Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 15én volt mensim.28án...

Május 15én volt mensim.28án voltunk együtt,elméletileg másnap ovu de mostanában húzódnak a ciklusok.de átlag 30-32.első számítás alapján 29én ovu.szerintetek így lehetek terhes?persze nagyon korai lenne megmondani!

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig meg van rá, ha védekezés nélkül vagytok együtt.. Van amikor nyilván több (ovu környéke) van amikor kevesebb, de ott van.

Viszont nyilván a nem várt napján(/utána) derül ki, hogy mennyire volt sikeres a hónap.


Nekem az exemmel nem jött össze a gyerek, pedig évekig voltunk együtt védekezés nélkül. A férjemmel meg az első hónapban, amikor épp minden a feje tetejére állt, és pont nem számítottunk arra, hogy teherbeesek.

2023. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem...nem látunk beléd...tegnapelőtt szexeltetek,ennek a kérdésnek sincs semmi értelme.
2023. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem a kristálygömbömbe, és a gömb megadta a 100% os pontosságú válaszát, ami pedig a következő volt: Lehetsz.
2023. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem.Mi az hogy " elméletileg"? Egy applikáció szerint ? Ha igen akkor nekemis a 16.ciklusnapra húzta be majd a 22. ciklusnapon ovuláltam csak.Ha biztosra akarsz menni , akkor használj tesztet.
2023. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy elméletileg mert rendszertelen az utóbbi hónapokban hol 21 nara hol 37re jön a nem várt!átlagot számoltam!majd később jelentkezem ha többet tudok most várakozás van!
2023. máj. 31. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Oksi írj ha valami van:) én szivesen fogadom.


#4

2023. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy!
2023. jún. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!