Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a beágyazódásra?

Mennyi esély van a beágyazódásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, tele van a gyakori az ilyen jellegű kérdésekkel, és sajnálom, hogy én is egy vagyok most a sok közül, de tanácstalan és elkeseredett vagyok, így tapasztaltabbak véleményét, és velük megtörtént események alapján az ismereteit szeretném kérni. Hosszú lesz, elnézést.


2022. Május illetve októberben volt 2 teljesen egyforma műtétem: laparoscopos petefészek ciszta eltávolítás. A második műtétet követően nem a javasolt 6, hanem már korábban, 4 hétre mentem vissza kontrollra, hogy amennyiben “szeretne a kedves ciszta” kiújulni, minél előbb megelőzzük. Sajnos késő: már az első menstruáció után kialakult ismét, hiába mentem hamarabb.

Tudniillik: babát szeretnénk, az orvos állítása szerint nagyon nehezen fog sikerülni, mi mégis nagyon reménykedünk.

A műtétek óta minden ovuláció környékén erős alhasi fájdalmaim vannak, szinte összetéveszthetetlen fájdalom, valószínűleg a műtétek és az ismét kiújult ciszta miatt.


Megjegyzés: a menstruációm változóan 28-33 napra jön meg.

Ebben a hónapban 10-én volt a legutóbbi, 5 napos.

Május 22-én voltunk együtt a férjemmel, illetve még 26-án. Az elmúlt 2-3 napban folyamatosan menstruációs jellegű görcsöket érzek, időnként hirtelen előtörő hányingerrel, görcsök mellett szúró érzések, illetve mint amikor hasmenése van az embernek, olyan görcsök.

A menstruációmig elvileg még 8-10 nap van hátra, a 21. napja van a ciklusomnak, nem szokott ennyivel hamarabb megjönni így erre nem is gondolnék, na meg a tünetek sem folyamatosak, de naponta többször jelentkeznek… ha konkretizálni kéne, akkor naponta 5-6 alkalommal érzem ezeket.


A kérdésem a következő lenne: van esetleg bármi esély arra, hogy ez a beágyazódás legyen, vagy teljesen feleslegesen tartom számon ezeket a tüneteket, mert semmi jelentősége?

Mielőtt kapnám a megjegyzést: már van időpontom a nőgyógyászhoz, csak sokára kaptam (június 9), ezért tapasztalatokat gyűjtök.


A hasznos válaszokat köszönöm szépen előre is!


27/N



2023. máj. 30. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szóval egy hete voltál együtt a ferjeddel és négy napja ..

Ilyenkor nincsenek meg terhességi tünetek,a beagyazodas pedig nem jár semmiféle fájdalommal,max egy kis pecsetelo vérzéssel.

De ha jól emlékszem nemrég írtál ki egy hasonló kérdést is

27 éves vagy,olvass utána a teherbeesés folyamatának

2023. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, én itt még nem írtam ki kérdést soha.

Utána olvastam mindennek, nem vagyok tanulatlan sem és tájékozatlan sem, csupán csak mások tapasztalataira lennék kiváncsi.

2023. máj. 30. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem éreztem meg a beágyazódást, semmi tünetem nem volt ha nem tesztelek nemis" érzem" hogy terhes vagyok. Mikor ovuláltál? Azt tudod pontosan? Egyébként ha a menstruáció 8-10 nap mulva lenne akkor még meg sem történt a megtermékenyített petesejt beágyazódása.Már ha meglett termékenyítve.


27N

2023. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A változó ciklushossz miatt az utolsó menstruáció alapján csak nagyjából tudom: 23-a és 26-a közé tenném, akkor éreztem nagyon erős alhasi fájdalmat amit minden ovulációnál szoktam érezni.
2023. máj. 30. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hosszu ciklusaim voltak (45 nap) raadasul dermoid cisztam mindket oldalt (4 es 6 centisek), megis egybol teherbe estem, amikor pontosan tudtam mikor van ovulaciom (evi 3x szokott lenni kozti verzesem, ebbol tudom, a tobbi ciklusom valoszinuleg anovulacios) semmit nem akadalyoztak a cisztaim ebben
2023. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!