Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztek peteéréskor?...

Mit éreztek peteéréskor? Milyen az az ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Nekem például görcsöl a hasam, néha feszülnek a melleim és a derekam is fáj. Sokszor elviselhetetlenebb, mint a menstruáció. De ez változó, nem minden ovuláció egyforma.
2023. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Flagstaff ***** válasza:
88%
Nekem késszúrásszerű, éles, nyilalló fájdalom volt, tényleg rosszabb volt sokszor, mint a menstruáció. (Már nem menstruálok.) Miért?
2023. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem görcsbe rándul mindkét petefészkem, konkrétan érzem, mintha két pingpong labda lenne ott befeszülve. De ez mindenkinél más.
2023. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálam sosem volt semmilyen különösebb jele,egyetlen egyszer éreztem,abban a hónapban amikor teherbe estem,szúró fájdalom volt
2023. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2023. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Régebben néha szurkálást éreztem, de főleg semmit. Szülés óta rendes menstruációs jellegű görcs napokig! Hajam égnek áll tőle, van hogy gyógyszert is be kell vennem.
2023. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem érzek.Teszt nélkül azt se tudtam mikor is ovulálok pontosan.
2023. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem olyan, mint amikor ész nélkül futok, és elkezd szúrni az oldalam borzalmasan, csak lent a petefészkemnél. Sehogy nem jó ilyenkor, nagyon szenvedek, nekem is van, hogy gyógyszert kell bevennem. Általában fél napig tart.
2023. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam komfortosan, valahogy fáradtabbnak érzem magam, gondolom azért, mert dolgozik a szervezetem ezerrel. Ez az egész női szervezet olyan rosszul van megalkotva a menstruációtól kezdve a hormoningadozásokon át a fájdalmas szülésig, hogyha isten létezik, akkor kegyetlenül megszivatott minket. Már akit, mert vannak, akik meg sem érzik eztbaz egészet, én is kb 12 éves koromtól 16-17 éves koromig nem voltam rosszul, csak nagyon véreztem. Mostmár rosszul is vagyok mellé, az egész ciklus egy szívás.
2023. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! 2-es, azért kérdem, mert személy szerint sosem éreztem az ovulációm, csak a méhnyaknyák alapján tudtam a fizikai tünet alapján beazonosítani. De most iszonyú fájdalmaim voltak pár napja, számomra teljesen ismeretlen jellegű : mindkét petefészkem éreztem mintha égne és nyillalna egyszerre, és az alhasam közepére húzódott a fájdalom. Illetve mint ami ki akar szakadni,úgy fájt. Már majdnem gyógyszert vettrm be rá, annyira fájdalmas volt. Gondolom, akkor ez lehetett a tüszőrepedés? Mert 2 -3 órán át tartott. Azóta nem fájt, csak néha szúrt 1-1 kisebbet.

Méhszájam is már bezáródott és lejjebb szállt, szóval gondolom megvolt aminek meg kellett. 😀csak kíváncsi voltam,kinél hogy jelentkezik ez. Köszi mindenkinek!

2023. jún. 2. 08:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!