Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruació késés esetébe...

Menstruació késés esetébe hány nap számit "normálisnak" és hány nap után lehet kezdeni gyanakodni?

Figyelt kérdés

Tudom tudom 1 nap késés vagy a napvárt napján lehet tesztelni már

De most ez a kerdes nemegeszen erre iranyulna :)


2023. máj. 31. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi után ami nálad a nem normál kategória.


Van aki pontosan 28 naponta menstruál, van aki 35 naponta, van akinek 28 és 35 nap között változó, van akinek 35 és 45 nap között van, van aki csak 2 havonta menstruál és olyan aki aki évente 3x.


Nyilván mindenkinek máskor kell elkezdenie gyanúsnak lenni, szóval ilyen nincs hogy mikor kell gyanakodni.

2023. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta 29 napos a ciklusom. Nálam már 1 napos késés is "gyanús" lenne.
2023. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 26 naposak a ciklusok, de ha a 28-on sem jön meg, akkor gyanakodok. Viszont előfordult, hogy teszteltem a 29.napon, pozitív lett és a 30-on pedig távozott. Kétszer is volt ilyen.
2023. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

27-28naposak a ciklusaim

Ma van a 29.nap,(2napja késik)ami vegulis akkor lehetne gyanus de ugy erzem hogy 4.nap lenne az ahol gyanakodnék


Valahogy tudat alatt azt erzem stressz lehet mogotte ami most valamiert picit bezavart,jelenleg nem tervezunk még tesót,de ha mégis jönne hamarabb örömmel várjuk

2023. máj. 31. 09:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesztelj, ne azon agyalj, hogy gyanús vagy sem. Mert ha negatív akkor késhet egy hetet is, ha más áll a háttérben, és attól hogy gyanús még nem lesz baba.
2023. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ma veszek

Ha nemjon meg addig akkor holnap reggel megcsinalom

2023. máj. 31. 09:51
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
3-4 nap késés is teljesen normális. Nekem 28 naposak voltak a ciklusok, de amikor teherbe eséssel próbálkoztunk, tolódott a dolog, már nem volt olyan kiszámíthatató. Nálam 1 nap késés még nem rá okot, hogy gyanodjak.
2023. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én minden kesesnel ideges vagyok.nem gyanakszom,csak ideges vagyok.

Van már két gyerekem,nem szeretnék többet,védekezünk is,dehát aki szexel annak sikerülhet a baba védekezés mellett is.nem túl gyakori de benne van a pakliban

Én személy szerint négy öt nap késés után csinálnám a tesztet.

2023. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a reggelt sem kellen megvárni. A mai tesztek már nem várt előtt is szépen mutatják, ha terhesség van. Csak azoknak kell nagyon figyelni akiknek rendszertelen. Neked 2 napja késik és szinte pontos, elég nagy az esély terhességre. Úgy irigyellek, hogy ilyen ráérősen mélázol rajta :D Én meg minden ciklusban alig várom, hogy tesztelhessek, pláne, hogy az első sikeres terhességemnél 10.dpo-n délután pozi lett a teszt :D


Én tuti nem várnék holnap reggelig :)


Fentebb meg a konkrét kérdésre megkaptad a választ, bármennyi késés normális lehet, sőt az is, ha egyszer teljesen kimarad. Aki szexel az lehet terhes, így mindig benne van a pakliban.


Legyen úgy, ahogy nektek jó :) Nem tudom, hogy drukkoljak e :D


A türelmedből, meg kérlek küldj egy jó nagy adagot :D

2023. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9

Igazabol ez a raerosseg annak koszonheto hogy mar van egy 2 eves kisfiam es ugy erzem itt a lelkem megnyugodott 🙏 annyira de annyira vártam rá,volt hogy nemvart elott 5 nappal mar elkezdtem tesztelgetni es emlekszem annyira kerestem azt a bizonyos csíkot rajta hogy kepes voltam total szetszedni a tesztet minden szögből,minden fenyviszonyba neztem,azthiszem neha mar oda is kepzeltem annyira latni akartam!

Kisfiammal viszonylag hamar pozitiv lett a tesztem,nemvart elott 5 nappal mar ottvolt az a bizonyos csík ,valoban láthatóan!


Igazabol tesot akkor szeretnenk amikor a fiam elkezdi az ovit 3 evesen


Jelenleg nem probalkozunk es az eselyt sem adtuk meg a babanak de azt vallom 100% os vedekezes nincs :) ezen alapon barmikor johet meglepeteskent😄


Barhogy is alakul ,barmikor jon mindig orommel fogjuk varni


Ha most ugy hozza a sors hogy csak stressz miatt kesik az az igazsag lesz bennem némi csalodottsag,egy pici babanak nem lehet nem orulni 🙈 talan tudat alatt mar elis kezdtem fantazialni milyen lenne az eletunk 4 tagu csaladkent.


Viszont ha megjon a menstruaciom tovabbis marad a tev,komolyabban csak akkor kezdunk el vele foglalkozni ha elkezdodik az ovi

Nincs segitsegünk,nekem 2 pici gyerek most nagyon nagy feladat lenne 😊


9

Koszonok a kedves szavakat es a jokivansagot ❤😊

Cserebe kuldom neked a türelmet 😄😄😄

2023. máj. 31. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!