Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jódmentes várandós...

Milyen jódmentes várandós vitamin kapható?

Figyelt kérdés

Autoimmun pajzsmirigy probléma miatt keresek jó minőségű várandós vitamint.

A Trimesztert találtam, de azt látom, hogy abban nincs folát csak folsav (nem minden szervezet tudja csak a folsavat hasznosítani).

Tapasztalatok? Ki milyet használ/használt?



2023. jún. 5. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Trimeszternek van
2023. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha jól emlékszem a Jutavitnek is van
2023. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Jutavit, Trimeszter, meg talán a Netamin pocaklakó is az, de ebben nem vagyok biztos.
2023. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

A trimeszter prémiumban folát van (valami negyedik generációs quatrofolic vagy mi a marketing neve) és szójamentes is.

(sokszor ha folát van benne a táblázatba akkor is folsavat írnak, mivel a nők 90%-a nem mélyül el ennyire a témában és folsav felirattal könnyebben el lehet adni mint folát felirattal)

2023. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Jutavitnek van jódmentes, és folát van benne, nem folsav. Meg a vastartalma is olyan magas, hogy nekem egyik várandósságom alatt sem kellett mellé vaspótlás például. Úgyhogy szerintem tök jó cucc, bár tudom hogy sokak szerint gagyi, mert nincs marketingje és nem kerül csilliárdokba.
2023. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Netamint ajánlom, illetve mommivin (ha tudsz még rendelni).

Nekem személy szerint túlmarketingelt vitamin a Trimeszter, ott azt fizeted meg.

Jutavitot nem ajánlom, nézzetek utána hogy amikor bevizsgálták nincs is benne annyi, amennyi….

2023. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja utolsó vagyok, nemtamint már rossmannba is tudsz venni, folát van benne és az ára is kedvező, most volt laborom, tökéletes lett. :)


33 hkm

2023. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jamieson Prenatal

Én is azt szedem és folátot tartalmaz :)

2023. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

De a lényeg, hogy JÓDMENTES legyen és FOLÁTot is tartalmazzon (ezt azokra írom, akik csak a folátra mentek rá).

2023. jún. 7. 08:13
 10/11 Zsutyi ***** válasza:
Pocaklakó terhesvitamin
2023. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!