Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létrejöhet terhesség? Jókor...

Létrejöhet terhesség? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

9 hónapos babámat szoptatom még napközben 2x, éjjelente 1-3 alkalommal.

Voltam orvosnál, igazoltan van ovulációm.

Vasárnap volt egy kicsi vér a wc papíron, azóta tojásfehérjés folyásom van.

Vasárnap este voltunk együtt.

Lehetett már tüszőrepedés? Vagy még csak most lesz ha most is van még olyan nyákom?



2023. jún. 6. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nyákból nem lehet kalkulálni. Függ hány napos a ciklusod, jelenleg hol tartasz…
2023. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28-31 napos, ma vagyok a 16.-on.
2023. jún. 6. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálsz ovu tesztet? Abból tudod pontosan.De az irottak alapján mostanában van ovud.Mikor ovulálsz am hanyadik ciklusnapon általában? Ezt fontos hogy ki figyeld
2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, azt nem csinálok.

Általában 14-15. napon.

2023. jún. 6. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire pontosan tudod hogy 14-15-n van teszt nélkül akkor az nagyon jó.Nyilván a 16.napon vagy tehát ha utánaszámolsz akkor már megtörténr a tüszőrepedésed.De ha sok folyásod van és ma akkor lehet most van az ovud.Ezt igy kisakkozni nemtudom de nyilván te sem. A vasárnapi együttlét jó lehet, jókor voltatok együtt.
2023. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére mindig tudom mikor van ovum nagyjából, de ha pl ebben a ciklusban ma/holnap lenne, akkor is jó még a vasárnap?

Köszi :)

2023. jún. 6. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt így megmondani nem lehet hogy jó e vagy nem. A vasárnapi spermiumok el élnek ott benn max 3-5 napig.Matematikailag jó.De kémiailag meg fizikailag ez kiszámíthatatlan.Mi Hónapokig együttvoltunk ovuláció elött ovu napján néztem teszten szóval tutko akkor nap volt mégsem sikerült.Kiszámíthatatlan a 3.hónapban sikerült de ennek is örüljek mert ez baromi kevés ahoz képest hogy más évekig próbálkozik.Az első hamar összejött? Ma legyetek még együtt ha tudtok.
2023. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi :)

Hát az első igazándiból 0.-ra sikerült

2023. jún. 6. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert :) Majd írj hogy mizu :)
2023. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!