Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-9 dpo hányinger, erős...

8-9 dpo hányinger, erős darabos fehér nyák. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 08:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Az lemaradt hogy, Nyilván teszt meg orvos,tudom. Nem az ilyen kommentek miatt kérdezem, csak hogy kezdődött e valakinek így. Lehet e reményem? 😊
2023. jún. 7. 08:28
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

8-9 dpo még nagyon korai bármilyen terhességi tünethez. Kb most ágyazódna be, ha összejön, az meg nem jár hányingerrel, se nyákkal. Az erős, darabos nyák inkább gyulladás vagy fertőzés, a hányinger meg millió és egy dolog tünete lehet.

12 dpo előtt még tesztelni sincs értelme, orvoshoz meg kimaradt menzesz után 2 héttel leghamarabb.

2023. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban ugyanilyen volt ugyanebben az időben a nyák és kémiai terhesség volt.
2023. jún. 7. 08:54
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ha neked ez terhességet jelez, mért kérdezed.

Nekem a böfögés jelzi, és egy predictor early k8mutatja reggel ha e miatt vannak tüneteid

2023. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az időben valóban megnő(het) a fehér nyák mennyisége - terhességtől függetlenül, csak hogy a tied darabos is, azt mondod, és az nem egészséges. Valamilyen gombás fertőzésre utalhat.


A hányinger simán lehet PMS tünet is, de terhességé ilyen korán biztos, hogy nem.

2023. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
#3 az semmit nem jelent. Fogjuk már fel, hogy ilyen korán nincsenek terhességi tünetek, még ha azt kepzeled, hogy az, akkor sem.
2023. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

Nem voltam még terhes, nemtudom mi jelzi..

Azthittem a múlthavi az miatt volt ilyen hogy elment. Egyszerinek hittem.

2023. jún. 7. 14:23
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Terhességről és terhesség okozta tünetekrők elmaradt menzesz után beszélünk. Addig minden PMS.
2023. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2023. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es holnapra nemvárom. Holnapután reggel fogok ha addig nem jönne.

Eddig nemvárt előtt már jó 3-4 nappal feszített a hasam, szinte mindig.

Furcsa hogy most semmit nem érzek. De a hányinger is elmúlt csak azon a 2 napon volt.

2023. jún. 12. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!