Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedésével kinek...

Clostilbegyt szedésével kinek mikorra jött össze a baba? 1 vagy 2 baba? Most kezdtem el szedni a dokim írta fel. Napi 2x1 5 napig (nincs peteérésem, az ultrahang ezt mutatta ) Lehetséges lenne hogy màr most össze jöjjön tőle a baba?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónapig szedtem, szintén azért mert nincs peteérésem.

Nem lett belöle baba.

Utána jött 4 inszem, az se sikerült. Most kezdtük a lombikot...

Szóval ne lepödj meg,ha nem lesz belöle baba! Nem csodaszer!

2023. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 ciklusban szedtem 3-7. nap között napi 2 szemet + a ciklus 2. felében progeszteront, nem sikerült.

Rá 3 hónapra spontán mindenféle gyógyszer vagy vitamin nélkül sikerült.

2023. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedették velem spontán ciklusban, inszeminációk (5db) alatt. Nem lett belőle baba, a 2. lombikkal sikerült.


Volt átjárhatóságid? Anélkül felesleges elkezdeni.

Fogja követni uh-val a dolgot? Mert normális orvos ezt csinálja, engem 2-3 naponta hívott uh-ra a szedése mellett. Mivel ha túlstimulálódna az ember, akkor lefújják a próbálkozást.

2023. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kivizsgálta az endomrinológus, miért nincs peteérés vagy csak feleslegesen teszik még jobban tönkre a hormonháztartásod?
2023. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!