Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap estere mult el a...

Tegnap estere mult el a menzeszem es egyutt voltunk a parommal, ez volt az 5. ciklus nap. Ma reggel ota fajdogal a bal petefeszkem. Csak nem spontan (sokkal hamarabbi) peteeresem lesz ebben a honapban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehat ugy fajdogal(t) a baloldali petefeszkem, mint peteereskor szokott. Akkor is ugyanilyen erzes van valamelyik oldalon es a kovetkezo napokban lesz a tojasfeherjehez hasonlo nyak. Viszont ilyen koran nem szokott ez jelentkezni, hisz meg csak ma vagyok a ciklus 6.napjan. Csak nem a szex (marmint orgazmus) hatasara spontan peteeresem lesz/van az elkovetkezendo napokban?
2010. okt. 11. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, előfordulhat! Nekem sem mindig félidőben volt, volt már kilencedik napon is. De viszont lehet petefészek görcs felfázástól is, de azt úgy is éreznéd, hogy meleget pisilsz és ilyenek. szóval lehet egy pár nap és megreped a tüsződ,ha vezeted a hődet erre is választ kaphatsz.Szeretnétek babát?
2010. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretnenk valamikor. :) Ha jonni akar, akkor vegulis nem baj, stabil a parkapcsolat, anyagilag sem lenne nagy gond, max. inkabb karrier miatt lenne jobb inkabb 1-2 ev mulva. Amilyen mazlisnak ismerem magam, szerintem ez peteeres kezdete. A lanyom a 11. napon fogant. Tegnap az 5.napon voltam tehat emiatt korai, de ez a tipikus peteeressel jaro nyomo, szuro erzes es csak egyik petefeszekben eleg gyanus nekem!!! Amugy most 5-en jott meg 27napra, elotte meg 29napra jott meg, azelott 24napra (nem tudom miert volt akkor ilyen rovid). Peteeres ciklus kozepe tajan szokott lenni, tehat 14.napon vagy attol 2-3 nappal korabban. De ma meg csak a 6.napon vagyok, tehat korainak tunik a szokasoshoz kepest!
2010. okt. 11. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexuális izgalom bármikor válthat ki soron kívüli peteérést. Attól még félidőben lehet egy "normális" is. Sokan itt tévednek a számolásos módszerrel...
2010. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy lehet 2 peteeres is egy cikluson belul (bar errol is vitaznak vilagszerte), illetve hogy a peteeres sem mindig kozepidoben van, sot, a nok tobbsegenel nem kozepidore esik. Csak azon gondolkodtam, hogy mar ilyen koran erzem ezt a fajdalmat! Erdekes.
2010. okt. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!