Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon zavar, hogy az aktus...

Nagyon zavar, hogy az aktus után elég sok kiskatona távozik a hüvelyemből. Az eredményes babagyártást ez mennyire befolyásolja? Mit lehet tenni ellene (a felpárnázáson, fekve maradáson kívül)? +jól jönne néhány tanács a megbabásodáshoz.

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha este van a szeretkezés, akkor aludj egy nagyot utána anélkül, hogy lemosakodnál. (előtte érdemes jól letisztálkodni és nemsokat inni) Egy ideig feküdj hason... Az állag amúgy is változik. Másnap jóval kevesebb ürül.
2008. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ.

Az esti összebújás után általában aludni szoktam, előtte fürdök...utána csak fekszem, nekem az okoz gondot, hogy a közösülés után (mikor a férjem távozik) folyik ki szerintem sok sperma.. bár csak egynek kell a célba jutni...:)

2008. dec. 31. 01:27
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

szia!

nagyon ugyan ebbe a helyzetbe vagyok en is rettenetesen zavar hogy mikor vege a szeretkezesnek erzem hogy folyik ki belolem en egybol fel kelek es torlom is ki magam nem tudnek elaludni ugy.persze en is ugy szoktam este megfurdok es utanna mikor lefekszunk akkor van az akcio persze ha lanyom is mar melyen alszik, akkor!:) en nem teljesen tisztan emlekszem ra hogy mikor a lanyom megfogant azt hiszem nem keltem ki az agybol hanem, elaludtam. mostanaban lesz peteeresem, most megprobalom ugy hogy felparnazom magam es ugy maradok!hatha sikerul!!

2008. dec. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
felpárnázás??? lányok gyertyaállás!! ha akartok babát, lehet több percig is!!! az a tuti!
2008. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Mi úgy szoktuk ezt a "problémát" megoldani, hogy a párom szól mikor bújik ki, én meg akármilyen helyzetben is vagyok, megpróbálom megemelni a medencémet, plusz odateszem a kezemet. A párom a fenekem alá helyez egy párnát és úgy maradok kb 20 percig. Utánna megyek a kádba zuhanyozni. Ott távozhat aki akar. :-) Majd egy tisztasági betét és kész. Persze olyankor is jönnek még, de szerintem így zuhanyzáskor távozik a legtöbb. Azt mondják, hogy az a legcélravezetőbb póz, amikor a párod van hátul. Állítólag a női orgazmus előnyt jelent, így az a legszerencsésebb ha előbb a párod élvez el, utánna te vagy mindketten egyszerre. De anélkül is megy a dolog, tudják azok a kis ravaszok merre kell menniük. :-) 2-3 naponta érdemes együtt lenni a sikerért úgy 1 héten keresztül.
2008. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, sajnos be kell vállalni azt, hogy nem kellene aktus után mosakodni, mégha nem éppen "tiszta" érzést kelt, hogy van bennünk "idegen" anyag. Mindenkinek igaza van! De ha visszagondolok, a kisfiam is úgy foganhatott meg, hogy a párom volt hátul én hason. Sokszor. Nekem hátrahajló méhem van, ráadásul ez praktikusabb is. Így kevésbé is folyt ki... A gyertyaállás is jó, párna a fenék alá enyhe magasságban nem sokat ér. Nem kell sok idő, "elkocsonyásodik" az "anyag" és kevésbé tud folyni. Ha reggel felállsz, akkor nyákos állagban távozik. Akkor már jó a betét ha van. Nap közben is... és hát nem kellemes illatú...
2008. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak annyit tudok mondani, hogy mi nem csináltunk semmi extrát. Nem mértem a hőm, nem párnáztam alá magam, nem volt gyertyaállás sem. Minden ugyan úgy zajlott, mint előtte. Nekem is folyt ki elég sok. De nagyon nem szerettem volna, ha csak erről szól az együttlétünk. Babacsinálásról. Ez rányomhatja a bélyegét egy kapcsolatra. Én ezt nem szerettem volna. Sok párnál ez a baj. Annyira rákoncentrálnak, hogy azért nem jön össze. Mi szerencsések voltunk. Hamar összejött /gyógyszer letétele után 3 hónappal/.

Viszont megértem, hogy mindent szeretnétek elkövetni a siker érdekében. Nem mondom, hogy ne legyen mérecskélés, vagy párnázás, vagy bármi. De szerintem a legfontosabb, hogy ne erőltessétek. A "babagyártás" egyik legjobb módszere a nyugalom és türelem!

2008. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eleinte én is olvastam hogy hogyan párnázzuk fel magunkat, meg gyertyaállás, hogy ne follyon ki... de aztán 1-nél többször sosem csináltam mert túl fárasztónak tűnt, és ígyis úgyis kifolyt... :) Olyan pároknál ahol gond van, és tényleg számít hogy minden csepp bennmaradjon, ott lehet ez fontos, de ha egészségesek vagytok akkor szerintem rögtön utána ugrálhatsz is, akkor is teherbe fogsz esni. Hiába tünik úgy hogy sok kifolyt, a lényeg úgyis bennmarad!

5 hetes

2008. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez így van... tehát akkor kell segíteni a fenti módszerekkel a kiskatonákat, ha apának kicsit lassabbak, gyengébbek a kiskatonái, vagy nehát anya berendezése makacs... mondjuk a petécskéig tartó útnál vannak nehézségek.
2008. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg probalom a gyertya allast:)))
2008. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!