Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális hőmérővel csipogásig...

Digitális hőmérővel csipogásig, (kb.80 mp) vagy csipogás után még 5 percig mérjünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mérjem,már annyi mindent hallottam,olvastam..
2010. okt. 15. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
én csak a csipogásig mértem és korrekt értékeket kaptam.
2010. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod,megvárod még beáll az L re,legalábbis nekünk aztán várni kel csipogásig.Ha 3 hosszút sípol nincsen láz,de ha 3x3 rövidet,akkor láz.
2010. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nem láz miatt,hanem a reggeli hő miatt mérem.
2010. okt. 15. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csipogásig szoktam. Eddig jó értékek jöttek ki, látszott minden a hőgörbéimen. A mostani hónapom viszont fura...de biztos nem a hőmérő a hibás, csak egyszerűen nincs ovum. :(
2010. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,akkor elég csipogásig mérni.

Ha minden nap azonos időben csipogásig mérem,vagy ha csipogás után 5 percig,ugyanazt az eredményt kell kapnom,lényeg hogy mindig egyforma ideig mérjem.Ugye?

2010. okt. 15. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Digitális hőmérő nem alkalmas a hőmérőzésre. Akik azt mondják, hogy igen, azoknál valószínűleg annyival megemelkedik a hője ovulációkor, hogy fél fok ide-vagy oda mindegy, mert úgy is látszik.

Viszont akinél nem ugrik magasra, ott gond lehet.

Szerezz be egy analóg hőmérőt. Digitálisból csak olyan használható, amelyik század pontossággal mér.


Bár valószínűleg ha valaki azért hőmérőzik, mert éppen babát szeretne, akkor nagy "malőr" ugye nem történhet, csak én fogamzásgátlás céljából is a nyáktünettel kombinált módszert alkalmazom, és így azért nem lehet "viccelni".

2010. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Hivatalosan" nem a csipogásig, hanem 5 percig kell mérni, mert a csipogás után még feljebb megy a hő.
2010. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!