Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem vártam, nem is...

Hétvégére nem vártam, nem is jött. Lehetek terhes, ha semmi tünetem nincs. Ilyenkor vannak már tünetek? Szeretnénk kisbabát. A hét közepén tesztelek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!! Szívből gratulálok, és jó egészséget kívánok:)))
2010. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

08:24-nek!


Mi lehet biztatóbb egy pozitív terhességi tesztnél?!!! Nagyon gratulálok, kismama lettél! :)))))

Az X-epilt használom én is, nekem sosem mutatott pozitívat. :(

2010. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8.24-es vagyok: abban nem vagyok 100%-ig biztos, hogy a rózsaszín csík is ér-e.... :-) De úgy döntöttem, hogy örülünk, már el is újságoltam a férjemnek. Felköthetjük az alsóneműt. :-)


Köszönöm szépen a jókívánságokat!

2010. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 eszo ***** válasza:

kedves 8:24!


én is szívből gratulálok!és mostantól vigyázz magatokra nagyon!


A csik azért rózsaszín, mert még nincs olyan sok hcg a szervezetben..de ha pár nap múlva megismétled már az is szép erős lesz!


jó egészséget nektek!!!



Ja, és a kérdező tesztjét is várom nagyon! és szorítok!!

2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!