Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem szombaton volt,...

Peteérésem szombaton volt, azóta tesztelgettem, mert sok van itthon és mindig pozitív. Igaz hogy 10-es érzékenységű one step, de halovány második csíkom mindig van rajta. Tegnap a Lilly is pozitívat mutatott. Nem értem?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy még mindig az Lh-t mutatja,vagy most akkor mi ez?
2010. okt. 20. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt ami mindig pozitív? Mert az érdekes... Csak a HCG-t mutatja ki, tehát ha mindig pozitív akkor terhes vagy, de egészen biztos nem a szombati peteérésből... szerintem korai lenne, a HCG ilyenkor még nem termelődik. Vagy ovulációs teszt amit csinálsz? Mert azon mindig van második halvány csík, az csak akkor számít poztitívnak ha legalább olyan erős vagy inkább erősebb a teszt csík mint a kontrollcsík
2010. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez terhességi teswzt..csak kíváncsiságból teszteltem elősször...most meg naponta.nem értem...
2010. okt. 20. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szombati ovulációból történt megfogantatást biztosan nem mutatja ki. Több variációt tudok elképzelni: van olyan ciszta és gyógyszer, ami álpozitív eredményt okozhat, vagy már korábban terhes lettél...
2010. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szombaton vot ovud, és már tesztelsz minden nap? Kemény... És biztos, hogy akkor volt ovud? Ovuteszt, vagy hőmérő alátámasztja? Mert azt még el tudom képzelni, hogy esetleg már korábban terhes lettél, és azért pozitív a teszt, (mert szombat óta még nem lehetne az), de akkor viszont nem lehetett most peteérésed, mert terhesség esetén nincs. Vagy egyes orvosok azt mondják, hogy az lh csúcs is elszinezheti halványan. Cisztáról is hallottam, hogy okozhat némi hcg termelést.
2010. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális dolog a tesztelésem,de internetről rendeltem van itthon vagy 50darab,gondoltam kipróbálom...
2010. okt. 20. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hormonzavar, vagy szar a teszt.
2010. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!