Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napja késik. Mellfájdalom...

Egy napja késik. Mellfájdalom oldalt (nem mindig) mellbimbó érzékenység, hangulatingadozás. A hőm 36.9 ma, tegnap 37. Szúrkál a hasam, és néha olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni.32 napos a ciklusom. Félidőben voltunk együtt. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lehet, de ezt mi a gép mögül nem tudjuk megmondani. csinálj egy tesztet és kiderül.
2009. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Még nem merek tesztelni, mert csak 1 napja késik. Érdekelnek a vélemények.

Köszi:D

2009. jan. 5. 12:28
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Egy nap után vigyorogtam a két csíkos tesztemre...

saccra a tünetek is stimt....

2009. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Milyen tüneteid voltak még?

2009. jan. 5. 13:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek voltak a tüneteim és ma teszteltem 2 nap késés után pozitívat!Szerintem reggel tesztelhetsz. Ja tünetnek még annyi, hogy derekam leszakad, meg tompán fájogat a pocim alul. Neked drukk!
2009. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem nem fáj a derekam, csak a fejem. Meg azt vettem észre, hogy sűrűbben járok pisilni, pedig nem iszok sokat.

2009. jan. 5. 15:18
 7/20 A kérdező kommentje:
Gratula Neked! :)
2009. jan. 5. 15:18
 8/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló! Én is sűrvebben jártam pisilni! szerintem tök jó jeleid vannak!
2009. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia,

második vagyok: bőségesebb folyás, de krémes fehér, és soook, amit meg írtál, hogy pisilés... ha nem felfátál, akkor te is babázol...

Írd majd meg, hogy mi lett veled.

2009. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
felfáztál, elírtam bocsi
2009. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!