Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy vetéltem el 4 hetesen,...

Ha úgy vetéltem el 4 hetesen, hogy egészen egyszerűen elkezdtem mensturálni, mikortól lehet újra próbálkozni? Mikortól lehetek újra terhes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én így jártam, 2 napig élveztem a terhességet...

Mivel nem volt műszeres befejezés, szépen "kiürültem" (de csúnya szó!!!)ezért nem kellett várni, lehetett probálkozni. Ez oktoberben volt, most úgy érzem, lehet, baba van, holnap kiderül remélem.

Nagyon drukkolok neked, ha a dokid nem mondott mást, akkor mindent bele, nem kell várni!

Bár korai terhesség volt, én lelkileg nagyon megszenvedtem, mert egy év után jött össze, és szinte azonnal elvesztettem....borzalmas volt.

Kicsit ápolgasd a lelked, hidd el, minden rendben lesz!

2009. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt lehet probálkozni nemkell várni semmit.
2009. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben valóban nem kell várni. Nekünk ezt követően a 2. hónapra sikerült újra.
2009. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor tényleg nem kell várni, nekem 6 hetesen volt vetélésem, de én nem "ürültem" ki teljesen így műtét lett a vége. Nekem ez már 6 hónapja volt, 3 hónapot mondott a doki, már próbálkozunk de egyenlőre semmi. Bár azt mondják hogy az sem mindegy lelkileg mennyire vagy rendben, nekem kellet ez a 6 hónap hogy teljesen rendbe jöjjek.

bocs kicsit hosszúra nyúltam, drukkolok hogy mielőbb sikerüljön!

2009. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy válaszoltatok!
2009. jan. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!