Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdett mostanság valaki...

Kezdett mostanság valaki kezeléseket a Kaáli intézetbe? Jól jönne néhány tanács, hogy hogy is mehetne minden rendben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:29
 1/5 anonim válasza:

Én a Bp.-i Kaáli-ba járok szeptember óta. A legtöbb leletemet (vérvétel a ciklus 3.,16., 23.napon női hormonok, nőgyógy. vizsg., UH, cytológia, hüv.váladék vizsg.) már vittem és el is fogadták, a meddőségis doki még csináltatott HSG-t, és október 29.-én már meg is volt az első inszeminációm.

Az asszisztensek és a dokim is nagyon rendes.

2010. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hú, az tényleg hamar ment..nagyon remélem hogy sikerül.

Milyen gyógyszereket kellett szedned az iszem előtt és a párod spermavizsgálatát elfogadták, vagy kellett ott is mintát adni?

2010. nov. 4. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyikbe akarsz menni attol függ? Én a debrecenibe járok!
2010. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is a debrecenibe járok dr. Bodnár Bélához.. írnál pár szót hogy hogy zajlott az inszem és mik előzték meg?
2010. nov. 4. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A második válaszoló vagyok. Sajnos nekem nem lehetett inszem, csak lombik jöhetett szóba. Ugyhogy ezzel kapcsolatban nem tudok neked segiteni. Csak annyit tudok, mert találkoztam ott egy ismerősömmel, neki a második inszeme lesz. ugyanugy kell szurizni mint lombik előtt meg a gyógyszerek is ugyanazok. Csak fizetni kell az inszemért ami elég drága szerintem mert 45 ezer ft. Plussz az inyekciók, lehet jobb a lombik, ott legalább 5 beültetés ingyenes.
2010. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!