Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet e olyan hogy terhessé...

Létezhet e olyan hogy terhességi gyorsteszt pozitív lett, de mégsem áll fenn terhesség? !

Figyelt kérdés
Pl ciszta vagy más egyéb dolog is idézhet elő ál-pozitív eredményt? Kérlek segítsetek!!! Holnap megyek csak dokihoz...
2009. jan. 8. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos lehet.
2009. jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abban az esetben is igaz amikor megfogant a terhesség de valami miatt a baba elhal vagy megáll a fejlődésben vagy felszívódik. A szervezet termeli a HCG-t de terhesség mégsincs.
2009. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát akkor majd holnap kiderül a dokinál...
2009. jan. 8. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is volt, megcsináltam a tesztet és szinte rögtön nagyon erős pozitív lett, utána még csináltam 3at és mind negatív volt, és nem is voltam terhes. De ha már több teszt is pozitív, akkor az eséllyel nem téved! Szeretnétek a babát? Drukkoljak? :)
2009. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én még csak egy tesztet csináltam, holnap megyek dokihoz, aszem az a biztos...

Hát sajna nem volt betervezve úgyhogy először inkább azért drukkolj hogy mégse legyek terhes, de ha mégis, akkor azért hogy minden simán menjen a babával, nagyon félek...

Köszi :-)

2009. jan. 8. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, akkor mindenhez drukkolok! :)

Azért majd írd meg, mi volt! :)

2009. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a dokinál? Drukkolok!
2009. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom rég kérdeztétek, de gondoltam megosztom veletek hogy jártam....hát a dokinál akkor bizony kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok, párommal eldöntöttük hogy megtartjuk, mit lehet tenni... a doki azt mondta az hogy fog. gátló mellett estem teherbe nem jelent gondot, de múlthét szerdán (9 hetesen) elkezdtem görcsölni és vérezgetni, bementünk a kórházba és közölték velem hogy elhalt a magzat, ezértr missed abortuszt kellett csinálni... hát szörnyen érzem magam azóta, és félek hogy többet nem lehet gyerekem!!! nem volt tervezve, de utána mégis annyira örültünk neki, már a neveket találgattuk...

BELEHALOK!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 4. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, rettenetesen sajnálom, én voltam, akinek erős csíkja volt, mégsem volt baba... Nekem is most volt vetélésem dec 30-án, teljesen átérzem a helyzeted... :( Nagyon nehéz...

Dehogynem lehet gyereked!! Ne is gondolj ilyenekre!! Fel a fejjel, ha gondolod, írj privit. Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.

E.

2009. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!