Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 3. án volt meg a...

November 3. án volt meg a mensim, és 4 napig tartott! Ma együtt voltunk félórát feküdtem, így lehetséges, hogy lesz baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen...
2010. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És elmondanád, hogy miért?
2010. nov. 9. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért írta az első, mert ezek szerint 7.-én múlt el a mensid, már pedig mensikor vagy mensi után pár nappal ritkán van peteérés. Az pedig kell a teherbeeséshez! Előfordult már persze,hogy valakinek akkor volt, de ez ritkább. Általában a ciklus közepe táján szokott lenni!
2010. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Épp azért, amit a második írt. Peteérés ciklus közepén van,nem tudom, milyen hosszú a ciklusod, de mensi után 1-2 nappal szinte kizárt, hogy peteérésed legyen. a 2. hét körül próbálkozzatok, vagy, ha nem tudod, mikor kéne együtt lennetek, vegyél ovulációs tesztet.
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!