Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tud egy olyan linket, ahol...

Ki tud egy olyan linket, ahol a peteérést normálisan bejelölik, nem mint a ciklus.hu-n?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy normálisan bejelölik? Úgy hogy később, félidő után is látszik? Mert ha átváltasz a fiú/lány nézetre akkor bejelölik a peteérés napját. Egyébként a fertility.com is egy ilyen program, csak angol nyelvű.
2010. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,hogy mi az, normálisan? Már eleve ott bukik a dolog,hogy nem szabad 100%-ig ezekre a kalkulátorokra hagyatkozni! Szerintem a hőmérőzés meg az ovu teszt együtt a biztos. Nekem pl. most a hőm alapján a ciklus. hu két napot tévedett. Csak abból tudtam,hogy mikor van valójában pé-m, mert szurkált és igen egyértelműen jött a tojásfehérjés nyák. De a hőmet a ciklus máshogy értelmezte, ezért nem teljesen oda húzta be. Kb. 3 havi hőmérőzés kell hozzá,hogy nagyjából belődd a peteérésed, és még akkor sem tuti,hogy mindig akkor van. Nekem pl. a múlt hónapban, kb. 3 nappal később volt,mint most!
2010. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap felvilágosított az orvosom, hagyjam a hőmérőzést és az ovu tesztet, elmagyarázta, hogy az ovu teszt akkor is lehet pozitív a lh hormon miatt ha nem jött létre a tüszőrepedés, tehát értelme nem sok van, a hőmérőzést meg annyi minden befolyásolja, egy pohár bor , vagy egy pohár koffeinos akármi , hogy nem lehet benne bízni, egyetlen dolog ami biztos a hüvelyi uh.
2010. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak tökéletesen igazat adok. Nekem is ezt mondta az orvos, na meg annyit, hogy a hőmérőzés csak akkor használható valamire, ha hüvelyben méri az ember, mert az pontos.
2010. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is azt mondta az orvosom hogy hagyjam a hőmérőzést meg a tesztet. Én szoktam érezni az ovut, olyankor nagyon szurkál a petefészkem.
2010. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz.


www.fertilityfriend.com


Itt több mindent is néz a program nem csak a hőt, és bár angolul van, küldenek "leckéket" is, hogy hogyan vezess görbét. Ha elküldöd privátban az emailcímedet, akkor tudok küldeni meghívót.

2010. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt LH teszt pozitív, de a PCOS miatt tüszőrepedés nem! Úgyhogy biztosra sosem mehetsz, csak segítheted a természetet, hogy kb mikor legyetek együtt. Sokaknak beválik attól, hogy van pár kivétel. Az előző hozzászólókhoz csatlakozom a figyelő progokkal kapcsolatban. Ez csak tájékoztat, nem feltétlenül igaz. A biológia mindig megtréfál!
2010. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én nem tudok regisztrálni erre a honlapra, van valaki, aki tag és meg tud hívni? Esetleges lehetőségeket kérlek privátba jelezzétek! Köszi!
2010. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!