Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek először a...

Mikor jelentkeznek először a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Inszemen voltunk hétfőn, mikor valós a hányinger és a mellfeszülés, mellérzékenység?? Vagy csak a beágyazódást segítő géltől van? Amúgy mit kéne éreznem, ha terhes lennék, és mondjuk már eltelt volna kb két három hét?
2010. nov. 12. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én simán estem teherbe,de nekem a beágyazódás körüli napokban olyan érzésem volt,mintha hamarabb akart volna megjönni.A nemvárt előtti nap hányingerem volt és másnap + lett a teszt.
2010. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a kisfiamnál azonnal aktus után "tudtam". Ez volt az intuíció része:). De hosszabb próbálkozás után már csalnak a megérzések (nálam is most).

Tényleges jelei kb. egy hét után voltak: nagyon szúrtak a mellbimbóim, és mindig(!) disznóságokat kellett ennem:). (később kiderült, hogy alacsony a trigliceridem, és a szervezetem így akarta kompenzálni.) Pár nappal később már folyton szaladgáltam pisilni, mert a beágyazódástól megnagyobbodott a méhem. Én korán teszteltem, negatív lett, de nem csüggedtem, mert tudtam...;). A nemvárt napján lett pozitív a teszt. Hányingerem csak 6.héttől volt.


Nagyon szurkolok, írd majd meg mi lett...:)

2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most néztem,hogy 4 napja volt az inszem. Sztem ezek még nem lehetnek a bébi jelei, de ne izgulj, nem kell hogy jele legyen, szépen zajlanak odabent a dolgok;).
2010. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4. héten jönnek elő a tünetek leghamarabb, azaz a pozitív teszt után. Ugyanis lehet mellfeszülésről meg ilyenekről beszélni a menzesz elmaradása előtt, persze, csak nekem ugyanilyen tüneteim voltak a menzesz előtt is. Teljesen ugyanaz, görcsölt picit a hasam és rohangáltam ki a WC-re, mert azt hittem minden pillanatban, hogy megjött.
2010. nov. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

A hasam hétfő óta egyfolytában fáj. A jobb oldali petefészkemet még mindig érzem. (ebben volt két érett) A méhem jobb oldalán szúrást érzek. És még mindig hányingerem van. Ma éjjel aludni is alig bírtam, kb két-három óránként jártam pisilni. Túl korainak tartom én is ezeket, félek nehogy valami vírus legyen. Tudom, tudom, türelem, és majd köv hét végén tesztelhetek. Vagy utána hétfő körül. Majd megírom, hogy mi volt, addig is, akinek van valami ötlete, írjon.

2010. nov. 13. 10:09
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
szia!mi hétfőn voltunk együtt a férjemmel és mára már én is érzek feszülést a méhem körül,émelygek is,derekam is fáj,melleim nagyobbak.Fogalmam sincs mi lehet,tünetként még korai,de mi van ha mégis.Már nagyon várom hogy tesztelhessek.Remélem mindkettőnknek pozitív lesz:)
2010. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó Író!

Örülök a hétfődnek, mikor fogsz tesztelni???? A dokim úgy mondta, hogy 18 napot várjak vele. Az majdnem 3 hét, de sztem köv hét végén, olyan vasárnap reggel tesztelek egyet. Írj, hogy mik a fejlemények!!!

2010. nov. 13. 19:22
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Szia, Utolsó vagyok!Á nem kell várni 3 hetet,én is vasárnapra tervezem,szerintem addigra már kimutatja.:)Voltam már terhes(nem maradt meg) és nekem a 12-13. napon már szépen kimutatta.Ma reggel jobban vagyok,őszintén szólva meg is ijedtem.A melleim még duzzadtak,de a többi tünet most eltűnt.Nálad mi a helyzet?Hogy érzed magad?Örülök hogy drukkolhatunk egymásnak!:)
2010. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó válaszoló!

Én is örülök, hogy együtt izgulunk! Nekem is elmúlt mára minden. A derekam kissé érzem még, meg néha be be villan egy kis émelygés, de amúgy semmi. Ma reggelre elmúlt minden. Gondolom a gyógyszerhez hozzászokott a szervezetem, vagy nemtudom, elkaphattam akármit is. Majd még írok, ha változik valami, tégy így te is!

2010. nov. 14. 18:56
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia,nekem annyi változás van,hogy elöjött néhány pattim:SSSSS Neked bármi változás?
2010. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!