Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés elmaradása után 1...

Vérzés elmaradása után 1 héttel, ha a teszt negatív, akkor BIZTOS, hogy nincs terhesség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, nekem a 10. napon lett pozitív
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hoppá..... én azt hittem, már 3-4 nappal utána kimutatható, ha pozitív .....

ez komoly??? 10 nappal??? és előtte meg negatívat mutatott???

tehát ne legyek nyugodt?? :-)

2010. nov. 19. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is elmaradas utan kb 10 nappal mutatott halvany pozitivat. Most 26 hos a fiam. Sok sikert!
2010. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt tudod mikor volt ovud? Igazából még rendszeres menzesz esetében sem az a mérvadó hogy mikor kellene megjönnie... Előfordulhat hogy az ovuláció késik és a menzi is késne... ha nem lenne terhesség. Szóval amíg nem jön meg, bármi lehet. Kivéve ha nagyon stresszelsz rajta, mert sajnos nem kell ahhoz sok, hogy pszichoszomatikusan meghosszabítsuk a ciklusunkat :(
2010. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvárt után 12 nappal lett halvány pozitív:)
2010. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi hogy offolok,de a valaszoloktol szeretnem megkerdezni hogy a pozitiv tesztek elott volt e vmilyen tunetetek?

N

2010. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából nem volt egy darabig semmi, ráadásul pecsételő vérzésem volt kicsit korábban mint ahogy meg kellett volna jönnie, ezért nem is hiányoltam, hogy nincs. Csak azt vettem észre a 40. napon, hogy zuhany után mikor törölköztem iszonyatosan fájtak a melleim, csak felitatni tudtam róla a vizet. Akkor csináltam tesztet és pozitív lett, de iszonyat halvány, ezért csináltam egy másikat, az már erősebb volt.
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

nekem a hasam fájt, és mivel 2 héttel korábban voltam rákszűrésen, fura volt, hogy ez valami gyulladás lehet-e esetleg, mert nem voltam felfázva, nem betegedtem le, nyár volt, nem cserélgettem a partnerem nyilván, semmi oka nem volt a gyulladásnak. Csináltam az elmaradás után 4 nappal egy negatív tesztet (Clearblue), majd kimentem néhány napra külföldre, és amikor hazajöttem ,akkor már tudtam ,hogy baba van, hányingerem volt nagyon egész nap, minden szagtól rosszul voltam. 10. reggel teszteltem, bivaly erős pozitív, teszt azonos. A következő reggeltől már hánytam is, nem csak hányingerem volt. Egyébként nagyon pontosak a ciklusaim, illetve csak vérzést tudom, mert ez volt az első hónap, hogy próbálkoztunk, nem hőmérőztem, nem számolgattam semmit. A második babánál pedig 4 nappal a nem várt után lett pozitív a teszt, ez is Clearblue volt. Gondoltam, ha már ezzel teszteltem az elsőnél, akkor legyen ez most is.

2010. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
en tegnap 9. napon teszteltem negativat clearblueval. azota is gy erzem egyfolytaban h meg fog jonni de semmi. olyan mintha valami nyomna belul es bem vagyok felfazva az biztos. szoval en sem tudom mi van most..
2010. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. marmint 9 nap keseskor teszteltem negativot.
2010. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!