Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ilyenkor a legjobb a megoldás?

Mi ilyenkor a legjobb a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha most sikerült a baba (ez pontosabban jövőhéten derül ki) akkor mit tegyek? Múlthét hétfő óta azaz nov. 8-a óta dolgozom de csak jövőhét hétfőtől nov 22. vagyok bejelentve 4 órába és így a nettó keresetem 37000 ft a többi kézbe jön. egyébként 5órába dolgozom. 20-30 kilókat emelek naponta:S De ha jövőhéten kiderül h mégis terhes vagyok akkor gondolom egyből ki kellene magam írattatni táppénzre ugye? de ha ezt meg nem fogja megengedni a főnőköm hanem simán kirug akk mivan?
2010. nov. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene táppénzre menned?
2010. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a főnököd beleegyezése ahhoz, hogy táppénzre menj, de sajnos ez sem mentesít az alól, hogy páros lábbal rúgjon ki, ha úgy gondolja..Nem tudsz mit tenni, Neked kell eldöntened, hogy az a fontosabb, hogy a baba megszülessen vagy az, hogy az állásod megmaradjon (gondolom az első inkább). Mindenesetre ne parázz rá előre amíg nem tudod, hogy teherbe estél-e.
2010. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első! Vicc volt a kérdésed? Kismamaként 20-30 kilókat emelni egyenlő a vetéléssel valószínűleg.
2010. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen azért is kérdeztem ugye:S mivel még nincsen meg a 3 hónapon igy ki is rughat:S ha meg lenne akkor nem ugye? persze h a babát választanám, de akkor meg semmi pénzt nem fogok kapni a gyerek után:S
2010. nov. 19. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy minimális összeg akkor is jár neked, ha konkrétan szinte semmit nem dolgoztál, de ebben nem vagyok biztos..nehéz helyzet, az tuti..
2010. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
járna gyes ill. családi pótlék és ha igen akk mennyi?
2010. nov. 19. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
miért nem vártál még a gyerekkel egy ideig? nem lenne ilyen problémád
2010. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!