Szakavatott szemeket ide! Ezen lát valaki második csíkot?
10.dpo, a kezemben tartva szépen látszik. A fotó erejéig szétszedtem, ez egy facelle teszt. Ugyan így nem adja vissza, de kérlek mondjátok, hogy ti mit láttok.
Persze egyelőre negatívnak tudom be, de annyira örülnék… 🥺
Én szétszedtem a tesztet, de kérlek ti ne szedjetek engem szét 😩
Van oka a korai tesztelésnek.
Íme a teszt:




válasza:14-es vagyok.
Na ezek mar pozik. :)
A tegnapi viszont, amit elsőre raktál fel, az negatív... legalábbis a kép amit felraktál, azon nem latszik.
Ne foglalkozz senkivel, amúgy is ez a normális, egyik nap még negatív másnap már lehet pozi. Pláne ideje korán végzett teszteknél.
Azért még légy türelmes, ha a mensi sem jelentkezik, akkor lehet kezdeni örülni. A legjobbakat kívánom:)
Köszi, pénteken- szombaton kellene megjönnie. Remélem nem fog :)
A legjobbakat neked is! :)




válasza:Ez már pozi :)
Viszont ne haragudj, de picit túlzás, hogy azt mondod, 1 válasz volt csak kedves... Ezzel most minket is bántasz, mert csomóan voltunk, akik tök kedvesen válaszoltunk neked, még ha azt is írtuk, hogy negatívnak látjuk. És valljuk be, a tegnapi még tényleg negatív volt, de persze ez még nem jelentette azt, hogy nem vagy terhes, csak hogy korai a teszt.
Nyilván aki bunkózott, az tényleg fogalmazhatott volna szebben, de azért ne vegyél már mindenkit egy kalap alá :(




válasza:Kérdező nagyon nagyon örülök neked ♥️♥️♥️♥️ nagyon gratulálok ♥️♥️♥️
Kicsit megnyugtató is, hogy egyik nap nem látszik másik nap meg már ilyen egyértelmű ♥️♥️
Én sem engedem el még, akkor. Nekem facelle esküszöm derengett, elysiumon megjelent és mindkettőről eltűnt 😬😬




válasza:Kapcsolódó kérdések:
A műanyaghoz tudom, hogy szintetikus szilikon kell, de az acélhoz milyen legyen? Grafit alapú?
Szakavatott bérszàmfejtő segítségét kèrem. Àltalános munkaviszonyban állok a munkàltatómmal. Egy műszak,napi 8 óra foglalkoztatás. A háziorvosom vidéki (200 km-el arrébb van) így a cèg felajánlotta,hogy a betegpapírjaimat elektronikus úton is eljutatthatom hozzàjuk...
Az értékeim a következők: TSH 2,15 mIU/l (ref: 0,27 4,20) FT4 13,98 pmol/l 12,00 22,00 FT3 4,24 pmol/L 3,10 6,80 Progeszteron 17,51 nmol/l Azt látom, hogy mindegyik határértéken belüli, de én úgy tudom, hogy egymáshoz való arányuk is fontos. 19.cn-en voltam...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




