A príma teszt full negatív
Még két nap van a nem vàrtig
Nem tudom…




válasza:



válasza:Szia!
Sajnálom, szerintem is kémiai volt, a prima egy szar, ez viszont rendben van.
Nekem a facelle lett száradási csíkos mára. Meg tegnapra is, csak tegnapra halványabban.
Pedig ebben a tesztben én mindig bíztam , korábban sosem volt ilyen 😢




válasza:



válasza:A predi egyébként időn belüli, azt megmondom őszintén észre sem vettem, hogy volt rajta valami időn belül is. Mondjuk ez is olyan, hogy látom ha látni akarom olyan halvány 😢
Facelle meg ilyenre száradt.
Kapcsolódó kérdések:
Kíváncsi vahyok, ki hol tart a ciklusban, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne, vannak-e tünetek, stb Bármiről szívesen olvasok,beszélgetek! Nincs hülye kérdés! Nálunk sokadik próbálkozós hónap, közben 2 missed ab 1 kémiai. Első baba lenne. Jelenleg...
Sziasztok, ki az aki Április elejére nem várja? Szurkoljunk és várakozzunk együtt 🥰 Kinek milyen tünetei vannak?
Izguljunk együtt :)
Én április 24-re nem várom, izgulunk együtt? :)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




