Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja Április 30-ra?

Van aki nem várja Április 30-ra?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 13:33
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

A príma teszt full negatív

Még két nap van a nem vàrtig

Nem tudom…

ápr. 28. 09:40
 32/39 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom egyik általad használt teszttel sem. Facelle-t vagy elysiumot ajánlom, sosem csalódtam egyikben sem.
ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok,ma reggel erős görcsökkel megjött. Többet nem veszek pregnasens tesztet legközelebb.
ápr. 29. 12:02
 34/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( lehet kémiai volt.
ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, szerintem is kémiai volt, a prima egy szar, ez viszont rendben van.


Nekem a facelle lett száradási csíkos mára. Meg tegnapra is, csak tegnapra halványabban.

Pedig ebben a tesztben én mindig bíztam , korábban sosem volt ilyen 😢

máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, muti kélet róluk!
máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Egyszerűen mind ilyen 😢😢

máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A predi egyébként időn belüli, azt megmondom őszintén észre sem vettem, hogy volt rajta valami időn belül is. Mondjuk ez is olyan, hogy látom ha látni akarom olyan halvány 😢


Facelle meg ilyenre száradt.

máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Bocsi, én ezeken semmit nem látok.🙄
máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Ki nem várja március-áprilisban?

Kíváncsi vahyok, ki hol tart a ciklusban, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne, vannak-e tünetek, stb Bármiről szívesen olvasok,beszélgetek! Nincs hülye kérdés! Nálunk sokadik próbálkozós hónap, közben 2 missed ab 1 kémiai. Első baba lenne. Jelenleg...

Ki az aki április elejére nem várja? Szurkoljunk egymásnak együtt

Sziasztok, ki az aki Április elejére nem várja? Szurkoljunk és várakozzunk együtt 🥰 Kinek milyen tünetei vannak?

Ki nem várja április 20-25 körülre?

Én április 24-re nem várom, izgulunk együtt? :)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!