Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem konkrétan fáj a hasam, de...

Nem konkrétan fáj a hasam, de valami más, néha olyan mint ha megakarna jönni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan fáj a hasam de valami más,néha olyan mint ha megakarna jönni,(febr.3.-kell)szedek clostylbegyt és iszom a cickafark,palástja,málnalevél teát.2x éreztem mintha forgott volna egyett a világ,szédelegtem.valamint sűrűn járok Wc-re.mi lehet baba végre,
2008. jan. 13. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Hát az hogy sűrűn kell wc-re menni,meg a has fájás,igen lehet babára utaló jel is. de szerintem csinálj egy tesztet,de mindenféleképpen,reggel,a reggeli vizeletedből.Mert ha napközbe csinálod meg,lehet nem mutatja ki,mert alacsony lesz a hormon szinted! Szoritok!!
2008. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy babát vársz.Meg kellene várnod hogy késik-e egyáltalán. Lehet hogy felfáztál.Menj el egy dokihoz ő biztosat tud mondani.
2008. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha clostyt szedsz mellette nem kell innod a málnalevél, cickafark teát. A málnalevélen pont ugyanaz a hatása mint a clostynak, a cickaferk meg mensis ciklusok helyreállítására való! A plástfű a beágyazódást segíti, de csak PÉ után kell elkezdened inni!!

Egyébként én is ittam a málnalevél+palástfű kombit, amintől fájdogált a hasam, utánanéztem és nem, gond, elképzelhető,hogy neked is ettől fáj! Szerintem hagyd abba a cicka+málnalevél tea fogasztását!!

2008. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!