Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószínű, hogy a...

Mennyire valószínű, hogy a próbálkozás 3. hónapjában sikerül a bébi? Mennyi idő után kell orvoshoz menni, ha nem jön össze?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem ez sok mindentől függ.

Nekünk a 2. hónapban sikerült.:)

Ne ess kétségbe,ne görtcsölj,jön a baba,mikor akar.

Azt mondják 1 év sikeretelenség után ajánlott orvoshoz fordulni.

Sok sikert Nektek!

15 hetes kismami

2008. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor összejöhet, ha adott minden.

Egy év után mondják, hogy orvoshoz kell fordulni.Ha van peteérésed, akkor ne görcsölj rajta és hamar összejön.

2008. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1,másfél évet mondanak.De te még várhatsz vele.Figyeld a peteérésedet,akkor szeressétek egymást sürübben!
2008. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek 3évet mondott a doki,mert ő is kétségbe volt esve.Rá 3 hónapra sikerült.

Nekem a második tabimentes hónapban már sikerült is.Bár tény,h sok szándékosság nem volt benne:)

2008. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 év védekezés nélküli szexuális élet után veszik a párt fel a meddőségi gondozóba. Ebből úgy gondolom, 2 év a türelmi idő. Nekem az első baba a 7. ciklusban jött össze. Utána a második 1 év után sem. Ne ekkor kezdtem a dokim nyakára járni, és még fél év kemény munka után meg is lett az eredmény.


Szóval ne türelmetlenkedj, a 3 hónap az szinte semmi. Persze ha az ember nagyon akarja, akkor 1 hónap is soknak tűnok. SDzerinztem ezt olvasgasd, hogy az esélyeket tudd növelni:


[link]

2008. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!