Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt megjött. Erősebb...

Tegnapelőtt megjött. Erősebb és fájdalmasabb, mint szokott. Lehet hogy méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés
sziasztok.röviden leírom a gondom: dec.10-én volt az utolsó mensim.jan6-án lett volna a következő.nem jött.terhességi tüneteim voltak,teszt pozitív lett,halvány csíkkal,2.teszt negatív.tegnap elött megjött.erősebb és fájdalmasabb mint szokott,bár nem elviselhetetlen.valami nyákás folyadék kíséri és elég darabos.élénkebb piros mint máskor,és vannak benne sötétebb darab valamik.(már majdnem fekete).a kávétól még mindig undorodom.többen ilyesztegettek már hogy méhen kívüli vagy vetélés.ti mit gondoltok?az orvos csak akkor vizsgál meg ha elmúlt.addig pánikoljak?adjatok valami tanácsot!!!köszi
2008. jan. 13. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos az aki nem vizsgál meg ilyen esetben. Nekem a dokim felhívta a figyelmemet a tüneteire: fájdalmas menses vagyis erősen görcsölsz, vérdarabkák stb.A tüneteid alapján lehet méhen kívüli terhességed. Ez nem játék, komolyan kéne vennie a dokidnak.Én elmennék egy másik orvoshoz, aki csinálna ultrahangot is.
2008. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én méhen kívüli voltam,csak anyit mondhatok,hogy azonnal keress fel,nem holnap,holnapután,hanem MA!!!!!keress fel egy dokit,akár ügyeletest is.Olyan nincs,hogy mert vérzel nem vizsgál meg.Én mensiztem,és közben méhen kívüli voltam,ezért nem tudtam,hogy babás vagyok.Mire észrevettük,már majdnem késő volt....:(Azt mondták,ha nem jön meg a vérzésem,és időben rájövök,hogy baba van a dologban,és még 5-6 hetesen meg tudnak műteni,elég lett volna laporoszkóppal,csak 3 kis lyuk...így lett egy 28!!!cm-es vágásom,csípőcsonttól-csípőcsontig.Nem vicc,ezek méhen kívüli tünetek,ne játsz az életeddel.Én is véreztem és görcsöltem,mégis megvizsgáltak.Nagyon szorítok,ne késlekedj!!!!!!egy öreg róka
2008. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!