Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy a magánrende...

Előfordulhat hogy a magánrendelésen a nőgyógyász hazudik?

Figyelt kérdés
Hónapokig jártam hozzá szerinte minden rendben a hormonokkal és egy másik doki viszont alacsony progeszteronra írt fel gyógyszert.
2010. nov. 23. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy hazudna, max. nem ért hozzá.
2010. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hazudik, inkább hanyag, felületes. Járj a másik dokihoz inkább.
2010. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma orvos. Lehet hogy az első dokid még megfelelőnek látta az adataidat, a másiknak esetleg volt már olyan tapasztalata ami miatt inkább felírta Neked ilyen érték mellett is. Mindenesetre kövesd az utasításait!
2010. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2,34ng/ml
2010. nov. 23. 15:51
 5/9 A kérdező kommentje:
ciklus 24. napján
2010. nov. 23. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem eddig minden doki azt mondta, hogy tökéletesek a hormonjaim, aztán kiderült, hogy endometriózisom van, amiről azt olvastam, hogy az ösztrogénhez képest alacsonyabb progeszteron szint jellemzi. az is alátámasztja ezt, hogy amikor rásegítettünk a progeszteronra, minden addigi problémám (pl. hosszú ciklus, mensi előtti hasfájás, zsíros bőr) eltűntek.


tehát szerintem csak nem mindenki van azzal tisztában, hogy az átlag értékek nem mindig jók. inkább a "tünetekre" kellene odafigyelni, mert azok sokszor elárulják, hogy hol lehet a baj.

2010. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a menzesz előtti pecsételő vérzésre is azt mondta hogy ez természetes.
2010. nov. 23. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki volt ez az "észlény"?
2014. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A proginak húsz (ng/ml) fölött kell lennie -

Akkor nevezhetó jónak -

2014. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!