Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután csináltam ovulációs...

Ma délután csináltam ovulációs tesztet (LH teszt) de teljesen negatív lett, viszont ma este tojásfehérjeszerű nyálkám van. Akkor most lehet közel az ovuláció?

Figyelt kérdés
Hőmérőzök is, de abból csak utólag fog kiderülni, hogy a testemnek vagy a tesztnek volt-e igaza.
2010. nov. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor most terhes lettem akkor a nyálka után 5-6 nappal volt ovum. Ugyhogy lehetséges:-)
2010. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyen sokkal a nyálka után?

Hát, majd kiderül, mindenesetre elkapom apukát :P

2010. nov. 26. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
igen meglapő volt mert az első terhességemnél nyálka napon voltunk együtt és baba lett. Most meg hiába voltunk együtt nyálkakor semmi. Aztán az ovuteszt mutatta:-) egyből sikerült is.
2010. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én egy szombati napon teszteltem/LH/ pos-t, toj.fehérje szerűnyálka aznap, és kicsit másnap is volt. Lh-t teszteltem még hétfőn akkor már negatív volt, és aznap éreztem az ovulátiot.Az első terheségemnél is így volt, most már 2 éves lesz. :-) Sok szerencsét!!

2010. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!