Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja nem jött meg a mensim...

4 napja nem jött meg a mensim pedig mindig pontosan megszokott, hányingerem van, fájdogál a hasam, tegnap és mai is csináltam tesztet de sajna negatív lett. Nagyon szeretnék már babát. Lehetek azért még terhes?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
50-50% esélyed van mindkettőre, de a tesztelés még mindenképpen korai volt. Várnod kell.
2008. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy a teszt jó eredményt mutat,de az se biztos,hogy terhes vagy.Szerintem várj még 3napot és olyan tesztet vegyél ami a menses elmaradás utáni napon is elvileg kimutataja a terhességet.Azért 1hetes késést már ki kell mutatnia.Ha biztosra akarsz menni ovulációs teszttel közelebb kerülsz a peteérés időpontjához,tudnád melyik napon tervezd a babád.
2008. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Van ese´lyed a terhességre,csak lehet,hogy még kevesebb a HCGhormon a szervezetedben.Várj 2 napot,és ha addíg nem jön meg,tesztelj mégegyszer.

2008. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 50-50%esély van a babára.Már lehet mutatnia kellett volna a tesztnek a terhességet.Csinálj pár nap mulva,ha addig nem jön meg.Szoritok:-)
2008. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 napot késett és megjött.Nem akarod nagyon a babát?A tested álterhességet is produkálhat,ha nagyon szeretnéd.Persze terhes is lehetsz,mert már hallottam olyanról is,aki már a 12 hetes tarkóredő mérésre ment UH-ra,a tesztje még mindig nega volt.Sztem várj kb.5 napot,azután is tesztelj,ha addig nem jött meg,ha az is nega,a mensid sem jött meg,haladéktalanul keress fel orvost,mert petefészekciszta is okozhat mensi kimaradást,hányingert.Sok sikert!Egy(24 éves)öreg róka
2008. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!