Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatal korunk ellenére (22-23...

Fiatal korunk ellenére (22-23 év) ha én megtartanám a babát a párom pedig nem szeretné, akkor mi lenne a legjobb megoldás? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az abortusz szóba sem jöhet nálam! Vágyom már egy babára!
2010. nov. 30. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mégis milyen lehetőségek maradtak?

- Megtartod. Párod elhagy, egyedül neveled fel.

- Megtartod. Párod rájön, mégis kell neki a gyerek és te, happy end.

Ezek egyike se rajtad múlik...

- Megtartod, szülés után örökbe adod.


Mivel a párod döntését te nem tudod befolyásolni, igy a megtartod egyedül - örökbeadod verziók közül válassz. Ha el tudod tartani, akkor tartsd meg, ha nem tudod eltartnai, akkor add örökbe.

Több verziót nem tudok...

2010. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, légy bátor, mire megszületik, addigra úgyis fogsz mindent tudni, hogy miből hogy, ha az apjára már nem számíthatsz. Amúgy azért hagy tegyem hozzá, hogy a 22-23 tényleg fiatalabb, mint az átlag ma, de azért nem olyan fiatal, inkább örülj neki, hogy mire 30-35 leszel, addigra lassan gimnáziumba megy a gyereked, pedig más nők ma addigra kezdenek hozzá a dologhoz, szerintem te előnyben vagy. Hajrá!
2010. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 22 vagyok férjem pedig 25 mi meg már szeretnénk gyereket. És én nem érzem fiatalnak magamat!

A megoldás az hogy egyedül nevelnéd ugyis találnál valaki mást is aki melletted állna. Az abortusz ellen vagyok nem vagy már takony tizenakárhány éves én ismerek 15 17 éves fiatal anyukákat is de erre fel kell készülni.Te kész vagy arra hogy gyereket nevelj?

Sok sikert. Nekem meg szurkolj hogy karácsonyra összejöjjön végre. Szia

2010. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Bele is halnék, ha örökbe kellene adni, ha már egyszer megszülöm, fel is nevelem! Csak a mai világban egyedülálló szülőnek 22 évesen nem egyszerű:( Utolsó válaszadónak pedig szurkolok!
2010. dec. 1. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 23 párom 22 és most kezdtünk próbálkozni remélhetőleg sikerrel :) nem érezzünk magunkat fiatalnak, mert ehhez nincs időpont, ennek sosincs megfelelő idő. akkor jn amikor itt kell lennie. nálad most jön és vállald fel, és csak magadra hallgass hisz ez a legszebb dolog. :D:D
2010. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

én 21 éves vagyok,a párom 25.Már egy éve próbálkozunk a babával,de már nagyon szeretném,ha sikerülne.Szerintem semmi baj nincs azzal,hogy valaki fiatalon szeretne szülni,csak érezze magát elég érettnek rá!

2010. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél végül?
2015. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? :)
2016. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kistál_és_a_bor válasza:
Szüleid..?
2021. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

TÖk kíváncsi vagyok, mi lett a kérdezővel.


40 év körül sok pár örülne, ha összejönne, én a múltban üzenem vissza, remélem jól döntöttetek.

2022. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!