Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szedjek gyulladásra,...

Mit szedjek gyulladásra, mennyi ideig kell nélkülöznöm a szexet?

Figyelt kérdés
3 napja éjszaka (mikor megjött)annyira görcsöltem,hogy a szent istván kórház ügyeletes nőgyógyászatán kötöttem ki.Kiderült hogy felfáztam,és van bennem egy kis gyulladás!Felírtak augmentint,de azt hallottam hogy az nem annyira jó ilyen típusú gyulladásra!ha valakinek volt hasonló jellegű problámája,kérem írja meg hogy mit írtak fel neki!És azt is hogy ilyen esetben meddig érdemes nélkülözni a szexet!!Előre is köszönöm!
2008. jan. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


Az Augmentin nagyon jó antibiotikum. Nem tudom honnan vetted, hogy nem jó. Az Istvánban tudják a dolgukat a dokik, bízz bennük. Én ott szültem.

A gyulladás tovább terjedése és a felülfertőződés miatt várd meg amíg elfogy a gyógyszer, utána szexelj, ha jólesik.


Jobbulást kívánok.

2008. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Előttem írónak igaza van,hogy az Augmentin jó gyógyszer,de minden gyógyszer MÉREG!!!!!!Én amióta majdnem elpatkoltam pár rokonommal együtt egy "jó" gyógyszer mellékhatásától,azóta egy szemet nem veszek be.Természetgyógyászat.(nekem a nődokim is félig az),Cickafarkfű,körömvirágtea ülőfürdő(amint a vérzésed elmúlt),a gyógyfüveket reggel leáztatod hideg vízbe kb.10 liternyibe,este megrottyantod,tehát zubogjon.Majd kislukú szűrőn átszűröd,a teafű ne kerüljön bele,a kádba(vagy lavórba),és felhigítod annyira,hogy belelehessen ülni.Ha kádad van,ne feküdj bele a vízbe,csak üldögélj 20 percig.Torkon keresztül pedig napi akár 1 liter kamilla teát javaslok(a tévhittel ellentétben meglehet ennyit is inni).Jobbulást,a szexet pedig addig nélkülözd,amíg úgy érzed hogy nem esik jól.Ez nem nőgyógyászati jellegű teljesen.De ezt a dokid még jobban tudja.Egy(24 éves)öreg róka
2008. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokszor voltam felfázva, én a ciprobay-ra esküszöm. Az is antibiotikum, de nekem az mindig segített, és akár elég belől egy szem is.
2008. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!