Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Ha valaki terhesség...

Nem értem. Ha valaki terhességet tervez, miért nem néz utána alapvető szinten a biológiának?

Figyelt kérdés

Miért kell olyanokat kérdezni, hogy:

"nemvárt mensi előtt 3 héttel fáj a mellem, lehetek.e terhes?"

"megjött és negatív a teszt, lehetek-e terhes?"

"egy petefészekkel lehetek-e terhes?"

És társai.


2010. dec. 2. 18:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
talán mert már nagyon vágyik egy gyerekre és sehogysem jön össze, és minden kis jel egy-egy kis reménysugár...talán ezért!
2010. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Pont azért kéne tisztában lenni a dolgokkal, úgy könnyebb.
2010. dec. 2. 18:50
 3/39 anonim ***** válasza:
Szerintem azert, mert minden kicsi "hajszalba" szeretne kapaszkodni. Azt remeli, hogy a felsoroltak ellenere, valakinek megis sikerult. Ha nem tudsz hasonlo kerdesekre valaszolni, vagy nem akarsz, kar itelkezz. Azzal nem sokra mesz :(
2010. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tisztában van vele, de szeretne belekapaszkodni a legapróbb reménysugárba, mert már nagyon vágyik egy babára. Én erre gondolok.

De én is találkoztam már olyan kérdéssel, hogy csak fogtam a fejem, hogy hogy lehet ilyet kérdezni. Már csak azért is furcsa, mert ha ide felteszi a kérdést, akkor internet előtt ül, tehát csak rá kéne keresnie a témára.

2010. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
32%
rohadtul nem könnyebb úgy gyereket csinálni de mindegy..ha irritál az oldal vagy a kérdés, nem kell elolvasni, és nem kell ítélkezni, ennyi...
2010. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
49%

én nem az agyammal készülök a hanem a szívemmel.

Meg a méhemmel.

2010. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vetted volna észre, nem infot gyűjt, hanem biztatást. Adatokat találna a neten is, emberi szóra vágyik.

Azért kérdez. Lexikonja van neki is, lelkierőt keres - és talál is.Sorstársakat. Hasonszőrűeket.

2010. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Igen, másrészt én is sokat vártam a babára, tehát pontosan tudom, mit éreznek (bár szerintem sokan kevesebb ideje várnak, mint én), de eszembe nem jutott megkérdezni, hogy menses mellett terhes vagyok-e.


Jaj, meg amit még imádok: "méhenkívülinél pozitív a teszt?"

2010. dec. 2. 19:04
 9/39 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval!
2010. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval! a 19:03 :)
2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!