Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elnézést ha nagyon butát...

Elnézést ha nagyon butát kérdezek. Azt hiszem sejtem a választ, de talán mégsem. Az ovulációs teszt amelyik szinte láthatatlan második csíkos, ha még egyszer rápisilek elképzelhető, hogy újra használható?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ovuteszt egyszer használatos, de vasárnap van és itt a környékünkön nem tudok hol venni. Tegnap már szépen erősödött és most vettem észre hogy nincs több. A műanyag borítású rápisilős DM-es van és gondoltam megpróbálom "újrahasznosítani". Nem tudom milyen anyaggal van átitatva ami miatt kimutatja a hormont... talán lehet még egyszer használnom mivel nincs jobb megolda?! (Bocs, ne nézzetek butának... úgy vártam hogy tudjam a napját, erre tessék, elfelejtek venni :(
2010. dec. 5. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam nem működik! Sajna! Nekem van néhány felesleges, de nem hiszem, hogy estig el tudnám juttatni neked, pedig szívesen odaadnám.
2010. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is próbáltam nem jött be :)))
2010. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért nem veszel PG/53 ovulációs mikroszkópot? Minden gyógyszertárban kapható, és számtalanszor használható. Akár most is elfuthatsz az ügyeletes gyógyszertárba venni. kb. 2000 Ft.
2010. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!