Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kell figyelni arra,...

Mikortól kell figyelni arra, hogy ne erőltessük meg magunkat?

Figyelt kérdés
Lehet, kicsit buta kérdés, de jővőhét végére nem várom.Ma nagytakarítottam és szekrényt is húzogattam és amikor mindennel végeztem,megfájdúlt az alhasamnál,kicsit olyan volt mintha megakarna jönni.Aztán pihentem és most nem érzem,de félek,remélem ez nem fog jővőhéten befolyásolni semmit.
2009. jan. 18. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb ötlet volt a szekrénytologatás!!

Akiknél orvosi segítséggel jön csak a baba, azoknak kifejezetten pihenést javasolnak a dokik. Semmi ugra-bugra vagy cipelgetés.

Igazából akkor sem igazán jó, ha nem akarsz babát.

Ha jól számolom, akkor majd csak a napokban fog beágyazódni, úgyhogy talán nem lesz baj.

De innentől kezdve ne rendezd át a lakást!!!

Drukkolok, hogy minden renben legyen!!

Sok sikert:)

2009. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Most tényleg megijedtem úgyhogy figyelni fogok.
2009. jan. 18. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem szerdán nem kéne megjönnie de amikor hugicámat 15kgt cipelek utána érzem hogy fáj szúrkál alhasam
2009. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül sajnos. Remélem egyikönknek sem lesz semmi hátránya emiatt. Megírod majd, hogy összejött-e a baba? Drukkolok!!!
2009. jan. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!