Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Most vesztettem...

Mit tegyek? Most vesztettem el a szüzességem, és hát nem használtunk óvszert. Ő mondta hogy sosem szokott, meg azt is mondta így is vigyázz rám:S de engem akkor is zavar.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen menj el az első kórházba ami az utadba esik, és írass fel 72 órás tablettát. Semmit nem számít, hogy ez volt az első aktusod. Bármikor teherbe lehet esni.

Nem vigyázott rád. Akkor vigyázott volna, ha óvszert húz, vagy ha tablettát szedsz.

2009. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,jó naív vagy!Ő meg önző!de msomtár mindegy,a lényeg az,hogy nyomás a nőgyógyászat és irass fel egy eseményutáni tablettát!
2009. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%

Az hogy bármikor teherbe lehet esni,az nem teljesen igaz... vannak olyan időszakok,amikor minimális az esély rá..szinte 0..


viszont, a barátod elég felelőtlen volt...nem tudom hogy gondolta...

te pedig sose engedd hogy védekezés nélkül legyen valami.

Szerintem is menj a 72 órás tablettáért..(4500-5000) sztem ennyit megér az hogy ne idegeskedj

2009. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Becsapott, nem vigyázott rád. Javaslom, keress fel egy orvost.
2009. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Hajrá a felelősségteljes tiniszex! :D :D :D Hol az eszed, kislány????????

Gratulálok az esetleges kisbabádhoz és az elkapott fertőzésekhez!

Előre szokás gondolkozni, nem utólag! Akkor kellett volna zavarnia, amikor előállt azzal az ötlettel, hogy mindenféle védekezés nélkül szexeljetek!!!

Legalább benned ment el? Bár már az előváladéktól is teherbe eshetsz...

Sajnálom, de az ilyen felelőtlen kis *** meg is érdemlik, hogy teherbe essenek!

Ha van eszed, elmész egy sürgősségi tabiért a nődokihoz.

2009. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%

Szia!

Hány éves vagy?És a fiú?És mióta vagytok együtt?

Ezek elég fontos dolgok!

Elég rosszul tetted,hogy védekezés nélkül feküdtél le vele,de most már nem tudsz mit tenni,ez már megtörtént!Fontos az,hogy elment-e benned,mert ha igen,akkor még nagyobb a veszélye a terhességnek!De ha nem benned ment el,akkor se nyugodj meg,mert az előváladéktól is teherbe eshetsz!

Az meg,hogy vigyáz rád...hát...nem tudom...!Ha vigyázna rád,akkor húzott volna gumit és akkor nem lehet semmi baj,vagyis csak kevés az esélye és nem kellene idegeskedned sem!

Remélem,hogy nem egy egy éjszakás kalandról van szó,mert azzal csak te jársz rosszul!

Amúgy meg nem értem,hogy valaki miért fekszik le valakivel gumi nélkül ha nem szed gyógyszert és nem komoly kapcsolatban élnek...!

Írj választ a kérdéseimre!

Üdv!

2009. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem élvezet belém.szval akk csak nem lehet bajom.már kértem segitséget.és most már nyugodt vok.de azé köszönöm a válaszokat. most már fogunk használni:)
2009. jan. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!