Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetesen félek! Kromoszóma...

Rettenetesen félek! Kromoszóma vizsgálaton mi derülhet ki? 2 lombikon vagyunk túl, és 5 napos embriókat sikerül "produkálnunk", de mégsem jön össze a dolog.

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy azt mondják, hogy nekünk nem lehet gyermekünk. Vagy ha már egyesültek, akkor nem mondhatnak ilyet?
2010. dec. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk genetikai kivizsgáláson több elhalt terhesség miatt! :(

A jó hír viszont az volt,hogy mind a kettőnknél rendben van minden és lehet genetikailag közös gyermekünk! :)

De persze mégsem sikerül!

Én ezt már nem értem!

De ne fél,menjetek el!!!

Nálam még néztek valami folsavas és trombózisos gént is,de az is rendben volt!

Csak az a baj,hogy 6 hetet kellett várni az eredményre.

2010. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha esetleg találnak vmit, azt lehet kezelni?
2010. dec. 9. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A "trombozisos gént" például lehet kezelni! Az a Leiden V. faktor, egy veled született esetleges trombózis hajlam, semmi probléma, nem kell aggódnod ha ez van :) Ha jól értem sikerült a beültetés, csak elmentek a babák?! Ne félj, bár tudom nem könnyű, de a félelem stresszessé tesz és egyre nehezebb lesz. Én is most nagyon rá vagyok kattanva és aggódom a terhesség miatt, nekem a 3. trimeszterben ment el a babám és most jött el az idő, hogy újra próbálkozzunk. Persze nagyon-nagyon szeretném, de amikor észreveszem, hogy pár napja máson sem jár az agyam, mindig "megállok" kicsit és végig gondolom, hogy milyen jó nekünk ketten, milyen jó volt ez a nyár... stb. És hogy nyilván jobb lenne hárman, de így is nagyon jó... Ha sokat kell hát várni, sebaj, addig is nagyon boldogok vagyunk, miért szúrnám el még ezt is az aggódással, a kapcsolatnak sem tesz jót. Felidézek egy-két nyári emléket, szép estét és segít abban, hogy rájöjjek, nem "tragédia" ez, el kell engedni.. és majd akkor jön, amikor nem is számítunk rá :)
2010. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött létre terhesség a lombikok alkalmával.
2010. dec. 9. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen vizsgálat, szerencsére rendben volt minden, mégis csak a 6. lombik sikerült és a sikertelenekből 3x 5 naposakkal próbálkoztunk.
2010. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!