Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni olyankor, ha...

Mit lehet tenni olyankor, ha több havi vérzésem kimarad (soha nem volt rendszeres) és ezáltal nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, de így esélytelennek látom és tudom, hogy ez a hozzáállás ráadásul még jobban blokkolja a dolgot.
2008. jan. 16. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így jártam.A dokim írt fel egy gyógyszert (Norcolut), ami meghozta a mensit.Majd egy peteérést serkentőt(clostilbegyt) Ez segített.Menj orvoshoz, ő majd segít. Sok sikert.
2008. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így elég nehéz lesz teherbe esni. Menj dokihoz, aki majd remélhetőleg elküld vizsgálatra (vérvételes hormon vizsgálatra) és kideríti az okát, hogy miért nem menseselsz rendszeresen. Ne várd a csodát, cselekedj!
2008. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!