Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 teszt is pozítív terhes...

Ha 3 teszt is pozítív terhes lehetek e? Ultrahangos mindkét vizsgálatokon az jött ki 2 orvos szerint is, hogy nem. Volt 9 napos barnás pecsételő vérzésem is. Elvesztettem volna? Kb.7 hetes terhes lennék. Mikortól látható ultrahangon mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hetes kortól már látható lenne.
2010. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó pozitív tesztet mikor csináltad? Hcg vizsgálatra nem küldött el a doki? Mert azt nem ártott volna megnézni, hogy mekkora a szintje, és hogy növekszik-e, mert ennyi időnél már rég látni kéne ultrahangon, és így félő, hogy méhen kívüli, az pedig nem vicc. Úgyhogy csinálj ma is tesztet, és ha pozitív, akkor tessék újra dokihoz menni, hogy nézzen meg rendesen.
2010. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, de tesztelnem kellett és figyelni a csíkot, hogy erősödik-e. És volt vérvétel is. Sajnos nálam elment a baba.

Ha gondolod, csinálj egy tesztet, abból már fogod tudni.

2010. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyanez volt anno 3 éve! 3 pozitív teszt, a dokik szerint baba sehol, aztán közölték, valószínű méhen kívüli. Elmentem egy negyedik orvoshoz, és közölte velünk hogy 7 hetes kismama vagyok, élő terhesség! 5. kislányom lett meg így, hogy a dokik szerint nem voltam terhes!!!!
2010. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tegnap rosszul lettem, bevittek a sürgösségire. Megvizsgáltak, pihennem kell és gyógyszert szednem, de a lényeg:

A baba jó helyen van, 12mm, rendbe a szívműködése és 6 hetes terhes vagyok. :)

Edit

2010. dec. 12. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok:-)Megkönnyeztem:-)

Vigyázzatok magatokra:-)

2010. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól van, csak pihi! :)
2010. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon vigyázz magatokra, és tényleg pihenj sokat! 5 lányos anyuka
2010. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Gratulálok! Pihenj sokat, és vigyázz magatokra! Boldog babavárást kívánok!
2010. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!