Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-s vs. Spontan terhesseg?

PCO-s vs. Spontan terhesseg?

Figyelt kérdés

PCO-s vagyok ... most kellene mennem hormonvizsgalatra a 3. napon a ciklusomnak, csakhat nem jott meg.2008 dec.25re vartam. Norculutot szedtem 5napig napi 5 szemet.2009.01.10:Gyogyszer +kezdese elott terhes teszt negativ.Abbahagyasa utan a 6.napon semmi mensi. Most 1 hete gorcsolok kicsit, neha jobban valamint puffadok fajnak a melleim. A hom folyamatosan 36.7 nem emelkedik nem csokken.

Csinaljak tesztet?????Lehet h osszejott?Felek a csalodastol. Dokihoz 4 nap mulva megyek. Mit gondoltok?


2009. jan. 20. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Norculutot5 napig napi 1 szemet :D Nem 5ot. :D huuuu
2009. jan. 20. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 10 éve diagnosztizált PCO-s vagyok. Azóta azt hallgatom, hogy nem lehet babám, vagy ha igen, milyen nehéz lesz és milyen sokáig fog tartani...

Ehhez képest 3 hónap alatt sikerült minden beavatkozás nélkül...7 hós a lányom.

Annyit tudok javasolni, ami sokunknál bejött, hogy szedj egy ideig fogamzásgátlót , PCO esetén Diane 35-öt, és ez kicsit helyreállítja a hormonokat, utána lesz peteérés, és nagyobb az esély a terhességre.

2009. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az a lany, akivel en a metkurat kezdtem (PCO miatt szinten), szóval o kb egy hetig szedte, mert utana kiderult, hogy terhes.


szoval nem lehetetlen, csak kicsi az esely.

egy tesztet mindenkepp meger!

(kettot vegyel, ha negativ, akkor menj biztosra, ha pozitiv, akkor meg foleg :)) (gabriel vagy milyen teszt 500 huf, es pont olyan jó, mint az 1000-1500 forintosok)

2009. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is pcos vagyok. nálam 2008. júliusában derült ki. spontán nem sikerült a babó, mert nem volt egyáltalán menszim, 1 adag clostit szedtem be, és jelenleg 16 hetes kismami vagyok. bízz, bár én is féltem tesztet csinálni, de úgy voltam vele, ha nem jön össze próbálkozunk tovább!

sok sikert, szorítok!!!

16 hetes kismami

2009. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!