Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség tünete a...

Lehet a terhesség tünete a hirtelen jött hőhullámok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam ilyen kombinációban. Nekem akkor voltak, amikor Clostilbegytet (peteérés serkentőt) szedtem, ez az egyik mellékhatása volt.
2008. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is vannak, de én még nagyon az elején vagyok (6 hetesen)... Én is szenvedek tőle, mert azt sem tudom, mit vegyek magamra, ha nagyon fázom, és hogy mit vegyek le, ha nagyon melegem van... Afféle nagyon korai klimaxnak hívnám, ha lenne ilyen, és nem várnék babát! =oD De komolyra fordítva a szót: rengeteg tünet összefüggésben lehet a babavárással, mert a hormonok dolgoznak rendesen! Fura, de azt hiszem, hogy a "nagy dolgokkal" majd még csak ezután fogok szembesülni... Addig meg öltözködöm! :o)
2008. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt is szokott lenni, úgyhogy ebben még nem gyanakodnék emiatt a helyedben. Persze minden nő más, de amíg a mensid el nem marad, ne reménykedj!
2008. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!