Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már méhen kívüli...

Akinek volt már méhen kívüli terhessége, vajon mekkora a valószínűsége, hogy megint az lesz?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy méhen kívüli terhességem, most tartunk ott, hogy szeretnénk újból megpróbálkozni a babával.

Az orvosom azt mondta, hogy álljunk neki nyugodtan, ne aggódjak, de én azért nagyon félek, nehogy megint az legyek, szeretnék előtte egy petevezeték átfúvásos vizsgálatot.

Vajon mennyi az esélye, hogy megint méhen kívüli terhes legyek?

Tapasztalatok?


2010. dec. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

az atfujas jo otlet.

nekem volt mehenkivulim,de nem a petevezetekben volt.rakovetkezo honapban ismet terhes lettem,es most 10honapos a pici,o jo helyre tapadt meg.

2010. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1O hónapja volt, nekem se a petevezetőben tapadt meg. Most újra babát várok - jó helyen van :)
2010. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!