Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? 24 napja...

Mi lehet a gond? 24 napja késik a menzeszem,3 teszt negatív (ebből kettőt egy hete végeztem, egyiket délutáni, másikat reggeli vizeletből), illetve ma délután is végeztem egy 25-ös érzékenységű tesztet.

Figyelt kérdés
Ha terhes lennék akkor szerintem már délután is ki kellene mutatnia a terhességet. Nem tudom, mi lehet a baj...
2010. dec. 14. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, ciszta, meg biztos még egy csomó oka lehet. szerintem nem húzd tovább az időt, keress fel egy nőgyógyászt.
2010. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy semmi. Az időjárás, a stressz mind befolyásolja. Ilyen esetekben akár nyugodtan kimaradhat egy-egy.
2010. dec. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon sok mindentől lehet.A Magad érdekében szerintem minnél elöbb keress fel egy nőgyógyászt ő fog tudni segiteni.
2010. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Holnap délután doki, remélem kiderül, hogy mi a gond. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 15. 14:40
 5/26 anonim ***** válasza:
10:47 es vagyok majd ird meg hogy van e baba:)
2010. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A doktor azt mondta, hogy nem érez terhességet (kézzel vizsgált) de azért elküld egy UH-ra. Holnap délelőtt kérek időpontot oda, valamikor jövő hét vége felé kapok szerintem leghamarabb. Már kevésbé hiszem, hogy baba van a dologban, hiszen a doktor nem érzett semmit. Menstruációnak azóta sincs semmi jele.
2010. dec. 16. 22:49
 7/26 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel párommal voltunk bevásárolni, és iszonyatos hányinger tört rám, ami úgy 2 órán át tartott. A hasam úgy görcsölt, hogy sokszor meg kellett állnunk hazafelé (nem a méhem, a gyomrom). Nem hiszem, hogy köze van a késéshez. Ma van 28. napja, hogy késik, de a doki azt mondta nőgyógyászaton, hogy semmit nem érez. Azóta sem védekeztünk a párommal. Érdemes még tesztekkel próbálkoznom, vagy már biztos, hogy nem terhesség miatt késik? (UH-ra csak másfél hét múlva mehetek)
2010. dec. 19. 09:30
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a hőmet mérni, de ma megnéztem, és 37,4 volt. Ez normális?
2010. dec. 19. 10:09
 9/26 anonim ***** válasza:

Babásodás esetén normális! A tesztekben nem mindig kell bízni, mutathatnak hamis eredményt!

Írd meg,mit mutatott az uh!

2010. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképpen megírom, de nem hiszem, hogy baba van a dologban. Másfél éve volt egy vetélésem, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor csak egy hetet késett és egyből erős 2 csíkos lett (a teszt csík ugyan olyan erős volt mint a kontroll csík). Ha terhes lennék, feltételezem, hogy most is kimutatná hamarabb, de most majdnem 4 hét késésnél negatívat mutat. :/
2010. dec. 19. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!