Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne? Komolyan...

Lehetséges lenne? Komolyan terhes lennék?

Figyelt kérdés

3 hete abbahagytam a fogamzásgátló szedését, egyéb okok miatt. Előtte 2 évig szedtem és semmi problémám nem volt vele. 2 héttel a fogamzásgátló abbahagyása után volt a peteérésem első napja. A párommal nagyon hevesek voltunk és ezért az aktus elején lemaradt a gumi. Nem élvezett belém, de az előváladékkal is jön ugye valamennyi sperma és már akkor elég régóta nem csináltuk.... 1 hét telt el azóta és furcsa dolgokat kezdek tapasztalni magamon. Görcsölget a hasam, fehérfolyásom van, érzékenyek a mellbimbóim és sokkal nagyobb az étvágyam, folyton éhes vagyok.

Még csak 19 éves vagyok, nem hiányzik egy gyerek. A párom 29 éves miatta sem vetetném már el, de mégis elég lehetetlennek tűnik!

Köszönöm előre a válaszokat!


2010. dec. 22. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! előszőr is: várj egy hetet és bizonyosdj meg róla hogy terhes vagy! biztos hogy volt ovulációd? Honnan tudod? Mert azt csak hőgörbéből lehet megmondani. A tünetek simán beleférnek a tabi elhagyásába.
2010. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még anno a nőgyógyászomtól kérdeztem meg, de van interneten egy peteérés kalkulátor, mivel a tabletta beállította a menstruációmat így mindig 28 napos volt a köztes. Így adta ki, hogy múlthéten szerdától volt e hét hétfőig.
2010. dec. 22. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:

:-)) Kicsit azért még bele kell mélyedni ebbe a témába ugy látom:-) Az egy dolog hogy az internetes kalkulátor mit mond, de! alapból egy nőnek minden évben vannak olyan hónapjai amikor nincs ovulációja. Tabletta után pedig hiába 28 napos a ciklusod nem biztos hogy van ovuláció azaz nem tudsz teherbe esni. Az hogy volt e csak abból állapítható meg ha UH. al követik vagy hőgörbét vezetsz. De az sem biztos hogy középidőben van ovu hanem a ciklus elején és végén is lehet.

Egy gépi kalkulátornak ebben az esetben nem lehet hinni.

2010. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amugy meg a tabi beállította a ciklusodat, de lehet ha abbahagyod nem jön meg csak 40. napra vagy 35. re.
2010. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma 21:57 nagyon jókat írsz!

Ráadásul egy megtermékenyített petesejt vándorútja a méhig kb. 7-10 nap.

1 hét múlva kb. tesztelj kérdező, és akkor választ kapsz a kérdésedre. Egyébként simán lehetnek a "tüneteid" a tabletta abbahagyásától is.

2010. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy teszttel megnyugtatnám magam:) Köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 22. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi előző:-)
2010. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Persze tesztelj, de nekem ugyanez volt, pedig nem is szexeltem, csak abbahagytam a gyógyszert. A mellbimbóm teljesen ki volt, még olyan is volt, mintha nagyobb lett volna, napokkal a mensi előtt már görcsöltem, barnáztam, zabáltam, és ráadásul harminc valahány napra jött meg. Teljesen ki voltam, azt hittem csoda történt, de csak a hormonok boldondultak meg, hogy abbahagytam a gyógyszert.
2010. dec. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!