Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 10-ére nem várom a...

Január 10-ére nem várom a mensim de én olyan rosszul érzem magam a hasam alja fáj erős hányingerem van reggel is este is az ételt nem kivánom tegnap elkezdtem sírni csak úgy nem tudom mi történik velem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Vagy lehet hogy a mensi miatt,mert lassan megjön.
2010. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnénk babát csak még korainak tartom a tüneteket szerintem.
2010. dec. 30. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Januar 10 11 nap mulva lesz. Ha normalisa ciklusod, akkor mostanaban estel volna teherbe, max 3 napja, meg a beagyazodas sem tortenne meg.

Szoval ha elozo ciklusbol nem vagy allapotos, akkor most nem baba miatt erzel igy. Meg nem. Talan eg-masfel het mulva, vagy picit kesobb.

2010. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy nappal utánad nem várom. Hasonlóan fájdogál a hasam, meg enyhe hányingerem van. Viszont szerintem nagyon korai lenne még egy esetleges terhesség miatt bármit is érezni, hiszen még be sem ágyazódott a baba. Az elmúlt fél évben minden hónapban eljátszottam, hogy különböző tüneteket produkáltam, mégsincs baba. Most próbálom magam tudatosan arra edzeni, hogy ne képzeljek be semmit... Nagyon nehéz!
2010. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem még nagyon korai lenne bármit is érezni,vagy a karácsonyi kajálástól,vagy attól lehet hogy már annyira szeretnéd.:)Velem is volt ilyen már.Én jan 4.-ére nem várom,és még semmi egyértelmű tünetem nincs.Csak a hasam fájdogál szúrkál de ez lehet a menzitől is.

Persze,amiket olvastam már szinte bármi lehetséges,minden esetre én is azt gondolom,hogy még csak most kellene teherbe esned vagy pár nappal ezelőtt.Sok sikert!

2010. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!