Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászaton személyit meg...

Nőgyógyászaton személyit meg ilyeneket kérnek és ha igen mit csinálnak ha lány nincs még nagykorú? Vagy nem törődnek vele ilyenkor (lehet terhes ez ügyben mennék oda)

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj és menyibe kerülne ez vagy ilyenkor ez ingyenvan h még kiskorú?
2011. jan. 3. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:
nem törődnek vele de ha terhes és az abortuszt választja csak szülői engedéllyel lehet
2011. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mennyire kiskorú?

ám nem kerül pénzbe

2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hány éves vagy?

14 felett már nem ingyenes mármint az abortusz.

A nőgyógyász attól függ,hogy magán orvos vagy nem

2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az abortusz pénzbe kerül de az elötte lévő vizsgálatok nem első álaszoló vagyok
2011. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 és csak azért emnénk dokihoz (dabas sztk) h megnyugodjon h nem terhes mert nagyon parázik szegénykém és imádom és nem akarom h féllyen tudom az én hülyeségem is h itt vagyunk de mindent meg néztünk azok szerint nem terhes és a tesztben nem bízik anyira és ezért mennénk csak dokihoz
2011. jan. 3. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászaton csak tb kártyát kérnek. Sztk ingyenes minden vizsgálat.Ha terhes és nem akarja megtartani a babát akkor szülői engedéllyel vetetheti csak el. Az abortusz pénzbe kerül.
2011. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!