Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás-naptár bejött valakinek?

A Jónás-naptár bejött valakinek?

Figyelt kérdés

Nekem olyan hihetetlennek tűnik. Bár valahogy úgy alakult, ebben a hónapban nekem is alkalmam nyílt rá, hogy teszteljem, mert a Jónás napomat a termékeny időszakomba tette, úgyh. kíváncsi leszek. Ha van vmi tapasztalatotok, írjátok meg!

Én lennék a legjobban meglepődve, ha most jött volna össze a baba!


2009. jan. 28. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék erre... Kisfiam mellé jó lenne egy kislány hát rápróbálkoztunk jónás naptár szerint ebbe a hónapba 23.- ra úgy jósolta kislány lesz. Ki tudja... Vannak még csodák. De egyébként én se veszem a dolgot tutira.
2009. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nemét akarod befolyásolni,mi így csináltuk:Ha pé előtt vagytok együtt 1-2 nappal,valószínűbb a leány gyermek.Ha pont pé-kor valószínűbb a fiú.(Mert a lányok lassúbbak,de tovább élnek,úgymond be tudják várni amíg kiszabadul a petesejt.A fiúknak rövidebb az élettartamuk,de gyorsabbak,ezért ha pont pé-kor van akció Ők az esélyesebbek)Nekünk ezzel a módszerrel 3x sikerült olyan nemű baba amilyet akartunk.Azt nem tudom,hogy ez-e a jónás.


Sok sikert

2009. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött. 5 hónapig próbálkoztunk, majd mikor erről hallottam és kipróbáltam, össze is jött a baba. Azt hittem a peteérés kb. félidőben szokott lenni, hát nem! A naptár szerint nekem rögtön menzesz után. És teherbe is estem. Csupán csak a bibi az benne, hogy nekünk fiút jósolt és Tímea lett belőle. Na de kit érdekel már? Azóta volt hogy a naptár szerint nem voltam termékeny időszakban, nem is védekeztünk a párommal. Nem is lettem terhes.
2009. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia.

Én vagyok az ellenpélda én hosszú hónapokig próbálkoztunk a naptár módszerrel és nem jött össze sem a baba sem a neme , nem tudom mennyi a valóságalapja pedig sok olyan hónapom volt amikor egybe esett a peteéréssel a naptár szerinti termékeny napjaim és mégsem sikerült ez a hónap is pont olyan volt.

De mindenkinek nagyon remélem hogy összejön akkor amikor szíve vágyik rá , mindenkinek kitartás és drukkolok hogy sikerüljön.

Üdv:

egy elkeseredett leány

2009. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, és fel a fejjel! ;)
2009. jan. 28. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
nekunk sajnos nem jott be, pedig ovu napra lotte be a jonas napot is es megsem! remelem ti szerencsesebbek lesztek! mielobbi babasodast csajok!!!!
2009. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött!
2009. febr. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!