Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos nem vagyok egyedül a...

Biztos nem vagyok egyedül a problémámmal pontosan ovulációs teszt, hőmérőzés, lábam felrakva, nem zuhizok szex után (ezeket hallottam) vagyunk együtt és még sem esek teherbe3 hónapja próbálkozunk de már régóta nem szedek gyógyszert Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Tuti tipp:

1. fogod az ovutesztet kidobod vagy elrakod

2. fogod a höméröt és ugyanugy járj el vele,mint az ovuteszttel.

3. Nézz mélyen a párod szemébe és szexeljetek, mert jol esik, csak egymásra koncentráljatok.

Ennyi a titok.

A baba meg jön, ha akar!

2011. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi is pont 3 hónapja próbálkozunk, ma reggel lett egy újabb negatív tesztem 1 napos késésnél :(

Igazából már el sem tudom képzelni, hogy nekem valaha lesz pozitív tesztem, annyit vártam már feleslegesen.

Pedig még "csak" 3 hónapja, hogy várunk a babára, de azt hittem elsőre összejön és most már kezdem azt hinni valami baj van velem.

Egyébként én 8 évig szedtem gyógyszert, 4 hónapja hagytam abba.

2011. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap nem idő. Sajnos ez nem megrendelésre működik, ha a Jóisten is rátok kacsint, akkor is csak 25% körüli az esélyed a babára minden hónapban.

Én is hőmérőzök, ovutesztelek, nem zuhanyozok utána rögtön és fekve maradok. Nekünk is már volt 3 sikertelen hónapunk. Korai még aggódni, ez sajnos ilyen. Majd egyszer csak sikerül!

2011. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsö válaszolo vagyok!

Tapasztalatbol irtam! :-)

2008.02.12. 10hetes elhalt terhesség miatt missed ab.

3honap várakozás.

Probálkozás:

höméröztem semmi

bevetettem ovu mikroszkopot, semm

bevetettem a teákat is, semmi

Aztán rendszertelen ciklusnál, még a 28. napon se höleesés, se páfrányosodás, mérgemben mindent elraktam!

2009.02.14. Valentin napon sikerült.

Most itt alszik rajtam a 2honapos kisfiam! :-)

Szoval ne görcsöljetek lányok! Csak lazán! Sok sikert!

A gyertyaállás maradhat! :-)))

2011. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja???az szinte semmi.Mi már 2 éve várunk...
2011. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval. 3 hónap után miért keseredtek így el? Mi 1,5 éve várunk babára, túl vagyunk 3 sikertelen inszemen. Ha 1 évig nem jön a bébi, ráérsz akkor elkezdeni aggódni. A saját magad érdekében is lazíts! Sok sikert!
2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sok sikert kívánok mindenkinek aki olyan helyzetbe van mint én vagy még rosszabba tudom hogy nem kellene aggódnom de nem tudok nem erre koncentrálni!!!Remélem ebbe a hónapba baba lesz!!!
2011. jan. 6. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!